Navigation Menu


Industri Palety to firma zajmująca się produkcją palet przemysłowych I i II gatunku, o dopuszczalnym obciążeniu od 300 kg do 3000 kg/paletę. Klienci mogą zdecydować się na produkty w standardowych wymiarach, bądź też złożyć zamówienie na palety do składowania materiałów przemysłowych i budowlanych o indywidualnych rozmiarach. Industri Palety to producent otwarty na współpracę oraz skrupulatnie realizujący wszystkie usługi, mogący pochwalić się pozycją lidera w branży. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy i zachęcamy do kontaktu.  

Adres: ul. Pomorska 144, 70-812 Szczecin

Telefon: +48 739 859 250

Poczta: sprzedaz@industripalety.pl

Www: https://www.industripalety.pl/

Więcej Informacji»
Struo
October 222020

Struo to firma ze skierowaną zarówno do działających na szeroką skalę przedsiębiorstw, jak i osób indywidualnych, ofertą kompleksowych przeglądów technicznych nieruchomości, dzięki którym będą mogli być Państwo pewni, że dany budynek spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. W ramach oferowanych przeglądów dokładnemu sprawdzeniu poddane zostają elementów budynku, instalacje i przyłącza, a także urządzania, pokrycia dachów oraz zabezpieczenia przeciwpożarowe, pod kątem niekorzystnego wpływu czynników atmosferycznych oraz oceny prawidłowego działania.  Zapraszamy do poznania szczegółów poprzez stronę internetową Struo. 

Adres: ul. Modrzejowska 81/3, 42-500 Będzin

Telefon kontaktowy: 794 262 858

Poczta: biuro@struo.pl

Strona internetowa: https://struo.pl/

Więcej Informacji»

Jeżeli masz problem z wytyczeniem granic gruntu w związku z sąsiadującymi działkami na terenie Ełka oraz okolic to powinieneś zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy Geotim. Geotim oferuje rzetelne usługi z zakresu wytyczania granic gruntu, wznowienia granic nieruchomości czy podziałów nieruchomości niezbędnych do sprzedaży wydzielanych działek w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy.

 

Adres: ul. Mickiewicza 15, V piętro, Ełk 19-300

Telefon kontaktowy: (022) 487 85 55

Poczta: geotim@wp.pl

Strona internetowa: http://www.geotim-elk.pl/

Więcej Informacji»
Atigo
October 92020

Mieszcząca się w Krakowie firma Atigo specjalizuje się w sprzedaży doskonałej jakości instalacji grzewczych, pochodzących od posiadającej wiodącą pozycję na rynku, sprawdzonej marki Buders Technika Grzewcza. Atigo działa kompleksowo, zaczynając od fachowego doradztwa w wyborze systemu grzewczego, dopasowanego pod indywidualne potrzeby klienta, po ich dostarczenie oraz profesjonalny montaż, zapewniający długotrwałe działanie systemów bez awarii. Dodatkowo, firma zajmuje się również fachowym serwisowaniem produktów Buders, obejmującym zarówno rutynową konserwację, jak i naprawy. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy i zachęcamy do poznania szczegółów oferty.   

 

Adres: Krakowskie Przedmieście 269, 32-087 Zielonki

Telefon:12 222 50 25

Poczta: biuro@atigo.pl 

NIP: 9452181246

WWW: http://www.atigo.pl/

Więcej Informacji»

Jeżeli szukasz wysokiej jakości systemów rekuperacyjnych, które pozwalają na efektywną wentylację pomieszczeń wraz z odzyskiwaniem utraconego ciepła to warto abyś zapoznał się z ofertą firmy Wolter. Dodatkowo w ofercie firmy znajdziemy bogatą ofertę wysokiej jakości systemów klimatyzacyjnych lub wentylacyjnych wraz z montażem i projektem w atrakcyjnie niskich cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy.

 

Adresul. Żeromskiego 12, 05-200 Wołomin

Telefon kontaktowy603 981 340

Pocztabiuro@klimatyzacja-wolter.pl

Strona internetowa:  http://klimatyzacja-wolter.pl/

Więcej Informacji»

Poszukując sprawdzonego sklepu z ogrodzeniami warto zwrócić uwagę na Sklep Centrum Ogrodzeń Magnolia, które w swej ofercie posiada zarówno ogrodzenia klasyczne, nowoczesne ogrodzenia frontowe, jak i ogrodzenia panelowe. Dodatkowo, asortyment sklepu wzbogacony został o akcesoria do furtki ogrodzeniowej, słupki bramowe, a także przęsła i zależnie od preferencji bramy dwuskrzydłowe bądź panelowe z napędem i manualne. Kompleksowa obsługa Sklepu Centrum Ogrodzeń Magnolia zakłada również pomoc w doborze odpowiednich elementów, a także odpowiednio 2- i 5 letnią gwarancję na produkty, z możliwością przedłużenia u producenta ogrodzeń Polbram do 10 lat. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej.

Adres: ul. Podwodna 24, 92-780 Łódź

Telefon: 519 495 704

Poczta: sklep@ogrodzeniamagnolia.pl

NIP: 6612093504

WWW: https://sklep.ogrodzeniamagnolia.pl/

Więcej Informacji»

Jakaro to wyspecjalizowana firma budowlana, która oferuje szereg usług budowlanych w atrakcyjnych cenach. Firma specjalizuje się głównie w realizacjach projektów budowlanych do tzw. stanu surowego wraz ze wszystkimi niezbędnymi instalacjami wedle zaleceń Klienta. Klienci otrzymują gotowy do wykończenia dom z instalacją wodno-kanalizacyjną, elektryczną czy gazową, które zostały wykonane przez doświadczonych specjalistów gwarantujących bezpieczeństwo oraz trwałość. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową firmy.

 

Jakaro

Adres: ul. Magnolii 12, 43-211 Piasek

Telefon kontaktowy: 696 933 439

Poczta: jakaro.biuro@gmail.com

Strona internetowajakaro.pl

Więcej Informacji»
Verano
February 252020

Jeżeli zastanawiasz się jak przywrócić dawną świetność ogrodu to warto abyś zapoznał się z usługą rewaloryzacji ogrodu, oferowanej przez firmę Verano spod Warszawy. Verano to firma, która oferuje szereg kompleksowych usług ogrodniczych w atrakcyjnych cenach. W katalogu firmy znajdziemy miedzy innymi bogaty asortyment z zakresu małej architektura wokół domu, które wprowadzą niezwykle ważny walor estetyczny oraz komfort dla użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy.

VERANO

Zadzwoń:

+48 881 381 281


Napisz e-mail:

projekty@architekt-ogrodu.pl


Zobacz adres:

ul. Armii Krajowej 47 lok. 33, 96-100 Skierniewice


Przejdź do strony internetowej:

Architekt Ogrodu

Więcej Informacji»
Abaris
January 232020

Abaris to firma, która oferuje innowacyjne usługi przeznaczone dla inwestorów budowlanych szukających pomocy w trakcie procesu realizacji projektu oraz przed nim. Firma oferuje bowiem usługi z zakresu nadzoru inwestorskiego, doradztwa nadzorczego oraz technicznego, a także wykonania profesjonalnych projektów budowlanych i wykonawczych wraz z pozwoleniami na budowę w atrakcyjnie niskich cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy.

 

Informacje na temat firmy:

Adres: ul. Szczepankowo 28A, Poznań 61-311

Telefon kontaktowy616708894

Pocztabiuro@abaris.pl

Strona internetowahttps://abaris.pl/

Więcej Informacji»
E-podnośniki.pl
December 312019

Firma E-podnośniki.pl oferuje wynajem podnośników koszowych, wózków widłowych oraz podnośników nożycowych w konkurencyjnych cenach. Firma świadczy usługi głównie na obszarze Dolnego Śląska, jednak, starając się dopasować do potrzeb klientów, przyjmuje również zlecenia z całej Polski. Firma dysponuje wózkami widłowymi i podnośnikami znanych producentów, jak Kalmar, Nissan, Toyota, JLG oraz Genie. Wszystkie urządzenia przeznaczone do wynajmu są wyposażone w kompleksowy osprzęt, są poddawane regularnym przeglądom technicznym i posiadają aktualne badania UDT. Z pełną ofertą firmy E-podnośniki.pl mogą się Państwo zapoznać na stronie internetowej.

 

Adres:

ul. Kopalniana 9, 59-100 Polkowice

Telefon:

76 724 09 93

Poczta:

biuro@e-podnosniki.pl

NIP:

502-005-16-87

WWW: http://e-podnosniki.pl/

Więcej Informacji»
CGT

CGT

December 112019

Wybierając garaże blaszane, a także garaże ocieplane na własną posesję, warto zdecydować się na firmę, która spełni nasze oczekiwania, odpowiednio doradzi w zakresie produktowym, a dodatkowym atutem będzie dopasowanie produktu bezpośrednio pod nasze wymogi. Każdy z powyższych warunków odpowiada małopolskiej firmie CTG, której dewizą jest indywidualne podejście do klienta, również w zakresie parametrów względem zamówienia. Cena garażu blaszanego różni się w zależności od wykonania, bowiem firma CTG daje nam możliwość zdecydowania czy w naszym garażu metalowym będą okna garażowe. Oprócz profesjonalnie wykonanych garaży, również akrylowych, w ofercie firmy znajdują się wiaty garażowe i blaszane domki na narzędzia ogrodowe.

 

Adres: Janowice 155, 34-623 Szczyrzyc

Telefon: +48 18/549-15-10

Poczta: biuro@allegaraze.com.pl

NIP: 7372086705

WWW: https://www.cgt.com.pl/

Więcej Informacji»
BRPB
October 152019

Biuro Realizacji Przedsięwzięć Budowlanych to uznana firma na Wrocławskim rynku, która wykonuje usługi związane z szeroko pojętą dziedziną budownictwa. BRPB to kluczowy wspólnik na polu inwestycyjnym, który pomaga w pomyślnej finalizacji prac budowlanych.

Więcej Informacji»
Robimy ogrody
August 52019

Robimy ogrody to profesjonalna pracownia architektury krajobrazu zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie projektowania, zakładania oraz pielęgnacji ogrodów przydomowych i zieleni miejskiej, a także aranżacją balkonów, tarasów i biur. Wszystkie usługi oferowane przez firmę wykonywane są przez doświadczoną kadrę specjalistów, która specjalizuje się w innowacyjnych aranżacjach oraz projektach. Po więcej szczegółów zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową firmy.

 

Adres: ul. Kiczury 16, 38-500  Sanok,

Telefon: +48 783 528 514

Email: anna.piton90@gmail.com

WWW: https://robimyogrody.pl

Więcej Informacji»
Stylbud Wrocław
July 292019

Firma Stylbud podejmuje się rożnych prac budowlano-wykończeniowych, działa na terenie Wrocławia i okolic.

Więcej Informacji»
Mat-Bud
July 242019

Mat-Bud to prawdziwi profesjonaliści świadczący rzetelne usługi z zakresu izolacji natryskowej oraz ociepleń na terenie Gdańska, Koszalina oraz całego województwa pomorskiego. Firma oferuje termiczne izolacje natryskowe najwyższej jakości pianką otwarto komórkową oraz zamknięto komórkową, która idealnie sprawdza się przy ocieplaniu budynków mieszkaniowych, przemysłowych oraz rolniczych. Wszystkie oferowane przez firmę usługi świadczone są przez kadrę doświadczonych specjalistów co jest gwarancją najwyższej jakości oraz terminowości wykonywanych prac.

 

 Mat-Bud

Adres:  Bobowo, 83-212, ul. Wysoka 2

Telefon kontaktowy: 696 019 585

Pocztat.dunajski@gmail.com

Strona internetowahttp://mat-bud.biz/

Więcej Informacji»
Marmurowe Wnętrza
July 142019

Bogaty katalog usług profesjonalnego zakładu kamieniarskiego Marmurowe Wnętrza z Poznania zawiera szeroki zakres usług kamieniarskich w tym: obróbki oraz cięcia wszelkich kamieni naturalnych w tym: wykonywania wyjątkowych blatów kuchennych, marmurowych parapetów, łazienek, posadzek, kominków. Blaty kuchenne oferowane przez firmę charakteryzują się wyjątkowym wyglądem oraz niezwykłą odpornością na zarysowania oraz zniszczenia.

 

Marmurowe Wnętrza

Adres: ul. Miętowa 9 61-680 Poznań

Telefon kontaktowy663 159 868, 601 725 774

Pocztabiuro@marmurowewnetrza.pl

Strona internetowahttp://marmurowewnetrza.pl/

Oceń firmę
Więcej Informacji»
Atos Lublin
July 82019

Atos Lublin to profesjonalna firma parająca się montażem oraz sprzedażą stolarki budowlanej. Działa ona na terenie województwa lubelskiego.

Więcej Informacji»
Oknoroll
June 302019

Oknoroll to profesjonalna firma świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu dystrybucji najwyższej jakości dekoracji okiennych oraz systemów zabezpieczeniowych od 1993 roku. W szerokiej ofercie produktów firmy znajdziemy między innymi: wyjątkowe rolety zewnętrzne, markizy tarasowe, bramy garażowe, a także firany, zasłony oraz rolety rzymskie. Rolety sprzedawane są w 3 systemach: Plus, Prestie oraz Bamar. Rolety wewnętrzne ELEGANT PLUS w wersji CLASSIC pozwalają na całkowita swobodę, dzięki precyzyjnej regulacji położenia rolety możliwe jest stopniowe zaciemnienie pomieszczenia.

Adres: ul. Wiślańska 633, 43-374 Buczkowice

Telefon: 501301791

Poczta: oknoroll@onet.pl

NIP: 6251051707

WWWoknoroll.com

Więcej Informacji»
PHU Frankowicz
June 272019

PHU Frankowicz jest firmą, która stale podnosi bezpieczeństwo posesji swoich klientów. Zajmuje się produkcją siatki i paneli ogrodzeniowych. W ofercie znaleźć można też solidne słupki, akcesoria poprawiające estetykę ogrodzenia oraz wytrzymałe podmurówki, dzięki którym ogrodzenie jest solidne i wytrzymuje nawet najbardziej niekorzystne warunki atmosferyczne. Firma zapewnia swoim klientom rozwiązania opracowane według nowoczesnych standardów, a dzięki doświadczeniu potrafi doskonale dopasować zakres usług do wymagań kupującego.

PHU Frankowicz to najlepsze ogrodzenia, które doskonale spełniają swoją rolę i cieszą oko przez wiele lat.

Adres: Ostaszewo 43, 87-148 Łysomice

Telefon: 606 911 086

Poczta: ogrodzenia@phufrankowicz.pl

NIP: 8792113556

WWW: phufrankowicz.pl

Więcej Informacji»

Ogrodzenia Leśne – Małgorzata Klejna to znany na rynku producent siatek leśnych. Oferowane przez  firmę siatki leśne są bardzo wytrzymałe i odporne na korozję. Dzięki solidnej konstrukcji mogą być montowane w wielu dowolnych miejscach bez obaw o warunki atmosferyczne.

Więcej Informacji»
Termico
May 232019

Termico to firma budowlana, która zajmuje się projektowaniem oraz budową płyt fundamentowych. Specjalizują się również w płytach grzewczych oraz w ogrzewaniu podłogowym.

Więcej Informacji»

Inżynier Marek Świtlicki to projektant, absolwent Politechniki Gdańskiej i kierownik oraz rzeczoznawca, który prowadzi firmę „Usługi Projektowe Marek Świtlicki”, która zajmuje się usługami projektowymi, diagnostycznymi oraz eksperckimi dla budownictwa. Przez 30 lat wykonał 1400 opracowań, co daje niezwykłe doświadczenie projektowe, które owocuje zaufaniem kolejnych klientów, w tym dużych firm takich jak SKANSKA, Poczta Polska, Energa, czy Alstom. Firma od 10 lat wykonuje również nieinwazyjne badania i skanowanie betonu, które pozwalają na zweryfikowanie stanu zbrojeń i otuliny bez naruszania konstrukcji. Dodatkowo wykonuje ekspertyzy pozwalające na określenie przyczyn zniszczeń.

Adres: Elbląg 82-300,  ul. Lubartowska 7

Telefon:  +48 502712370

Pocztam_switlicki@hot.pl

NIP: 5781624470

WWWswitlicki.pl

Więcej Informacji»
Termo Floor
April 192019

Termo Floor to firma zajmująca się wykonywaniem thermodrewna, które jest poddawane obróbce termicznej, dzięki czemu zyskuje niezwykłe właściwości. Staje się ono wyjątkowo wytrzymałe, odporne na działanie warunków atmosferycznych i nie wymaga zabezpieczania. Ich produkty idealnie nadają się na tarasy, elementy wyposażenia ogrodu i elewacje.

Drewniane deski Termo Floor są niemal tak trwałe jak płytki, dzięki obróbce termicznej drewno jest odporne na procesy gnilne, owady i grzyby, a także nie pęcznieje, ani się nie zniekształca – co czyni je świetnym materiałem budowlanym. Termo Floor zajmuje się również wykonywaniem konstrukcji drewnianych na różnego rodzaju podstawach. Dodatkowo sklep posiada wiele produktów ułatwiających samodzielne położenie konstrukcji drewnianych.

Adres: ul. Witebska 1A, 85-759 Bydgoszcz

Telefon: 786 297 887

Poczta: biuro@termofloor.pl

NIP: 5542963080

WWWtermofloor.pl

Więcej Informacji»

Firma ie24-servis Instalacje Elektryczne profesjonalnie zajmuje się wszystkimi usługami powiązanymi z instalacjami elektrycznymi.

Więcej Informacji»
KBS Construction
March 262019

Przedsiębiorstwo KBS Construction jest firmą oferującą wynajem oraz sprzedaż nowych i używanych szalunków budowlanych.

Więcej Informacji»

Osiedle Na Kutrzeby budowane w Pobiedziskach w pobliżu Poznania oferuje mieszkania dwu i trzy pokojowe, wyróżniające się funkcjonalnym układem wnętrz. Mieszkania posiadają ogródki lub balkony, dzięki czemu swobodnie można spędzić część dnia na dworze. Dużym atutem lokalizacji jest zielone otoczenie i łatwy dostęp do parków i jezior. Na Kutrzeby powstało z myślą o osobach, które pracują w Poznaniu, ale szukają spokojniejszej i tańszej alternatywy dla mieszkania w mieście. Dzięki wygodnym trasom dojazdowym w szybki sposób można dojechać do miasta.  Zapraszamy do zakupu nowych mieszkań w pobliżu Poznania!

Adres: ul. Kutrzeby, Pobiedziska

Telefon: 512 485 014

Poczta: jadwiga.kaczmarek@jack-bud.com.pl

NIP: 9721258070

WWWhttp://www.nakutrzeby.pl/

Więcej Informacji»
Glob-Term
August 282017

Glob-Term to jeden z liderów w branży odnawialnych źródeł energii, który prowadzi z powodzeniem swoją działalność już od ponad 14 lat. Z siedzibą w Mierzynie, realizuje działania związane głównie z wytwarzaniem i logistyką biomasy.

Więcej Informacji»
Ogrodzenia XPS Norma-Bud Łódź

Ogrodzenia XPS Norma-Bud Łódź

Ogrodzenia XPS Norma-Bud

March 92017

Zaplanowane w oparciu o nowoczesną technologię i wykonane z wytrzymałych, solidnych materiałów zapewniających pełne bezpieczne i komfortowe użytkowanie – ogrodzenia, które przygotowuje firma Norma-Bud Łódź to wyjątkowe realizacje, świetnie zaplanowane od najdrobniejszych detali. Wybierając płytę xps przygotowaną przez producenta Norma-Bud Łódź możesz mieć pewność, że wybierasz rozwiązanie doskonałej klasy, starannie wykonane i zaprojektowane, by służyło na twojej nieruchomości przez wiele lat. Nowoczesne systemy ogrodzeniowe firma dostarcza na terenie Łodzi i okolic. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty, postaw na profesjonalny montaż ogrodzeń w Łodzi.

Adres: ul. Rokicińska 358/360, 92-620 Łódź

Telefon: (+48) 502-523-573 / (+48) 508-322-494

Poczta: norma-bud.lodz@wp.pl

 

Więcej Informacji»
Drzwi drewniane Halupczok

Drzwi drewniane Halupczok

Halupczok - Drzwi Drewniane

February 32017

Firma Halupczok od lat działa w branży stolarki drzwi i okien, przygotowując wyjątkowe drzwi drewniane, cenione w kraju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości rynku i potrzeb konsumentów, drzwi drewniane Halupczok zapewniają wyjątkową jakość. Solidne wykonanie ze znakomitych materiałów pozwala zagwarantować wytrzymałość i odporność na niekorzystne warunki. Dzięki temu produkty firmy cieszą się uznaniem i mają opinię funkcjonalnych drzwi wysokiej jakości. Zasięg działania firmy to między innymi Śląsk, gdzie dostarczane są wyjątkowe realizacje przygotowane przez profesjonalny zespół.

Adres: ul. Kotorska 19, 46-023 Węgry

Telefon: 77 421 22 49

Pocztabiuro@halupczok.com.pl

WWW: http://www.halupczok.com.pl/

Więcej Informacji»

Wybierając sklep AgroPerfect Wrocław możesz zapewnić w swoim ogrodzie, szkółce leśnej czy na uprawnym polu nowoczesne sposoby na nawadnianie gleby i roślin, z wykorzystaniem systemów do sterowania częstotliwością i objętością podlewania. Dostępne w sklepie produkty pozwolą ci zaplanować strategię ochrony roślin – wykorzystując folie przeznaczone do ogrodnictwa podnosisz jakość ochrony upraw przed szkodliwym działaniem promieni UV, przed skutkami gwałtownych opadów, w tym gradu, czy przed wichurami lub działalnością szkodników. Folia ogrodnicza AgroPerfect Wrocław posiada pozytywną opinię renomowanego Instytutu Warzywnictwa w Skierniewicach.

adres: Swojczycka 21/41, 51-501 Wrocław

telefon: 669 888 882

mail: biuro@ogrodowerewolucje.pl

Więcej Informacji»
Okna Luch

Okna Luch

Okna Luch

August 92016

Firma Okna Luch to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się dystrybucją okien z PCV – doskonałe okna wykonane z tworzywa zapewniają świetną izolację termiczną oraz audialną, dając ciszę wewnątrz i odgradzając od warunków atmosferycznych. Specjalnie zaprojektowane uszczelki pozwalają na zapewnienie szczelności przy równoczesnej przepuszczalności powietrza, która jest konieczna dla zapobiegania gromadzeniu się wilgoci w pomieszczeniach. Technika określana jako ciepły montaż to sposób na wstawienie okna i zabezpieczenie go specjalistyczną pianką. Dzięki temu okno jest zamontowane prawidłowo i może lepiej służyć mieszkańcom czy użytkownikom lokalu.

adres: ul. Wańkowicza 5, 58-310 Szczawno – Zdrój

telefon: 74 843 22 84

mail: okna@luch.pl

strona internetowa: www.okna.luch.pl

Więcej Informacji»
Albimedica
September 182015

Albimedica to właściciel sklepu internetowego oraz stacjonarnego z pompami. Pompy te w zależności od potrzeb służą albo do szamba albo do pozyskiwania wody z głębin. Firma zajmuje się dystrybucją wyłącznie dobrej klasy produktów od najlepszych dostawców. Przede wszystkim jest tu brana pod uwagę jakość urządzenia oraz jego parametry. W ofercie znajdują się jeszcze akcesoria do pomp i inne urządzenia biorące udział przy pompowaniu.

Więcej Informacji»
OZEnergia
September 182015

OZEnergia to ekologiczna energia pochodząca prosto z natury. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik udaje się pozyskać czystą energię, która w żaden sposób nie szkodzi środowisku naturalnemu. Dodatkowo każdy kto chce może przy okazji zaoszczędzić i czerpać energię wprost z ogródka. Niektóre instalacje a właściwie ich koszt może być pokrywany przez dofinansowania z Unii Europejskiej. Każdy produkt z oferty jest wysokiej jakości i przyjazny środowisku.

Więcej Informacji»

Deweloper Opty-Dom to lider w budownictwie nowoczesnych osiedli w okolicy Wrocławia. Obecnie, po kilku latach działalności na rynku kończy się już 4 oraz 5 etap inwestycji deweloperskich, które mają miejsce w miejscowości Kiełczów, tuż za wschodnio-północną granicą Wrocławia.

Więcej Informacji»
DAAS Sp. z o.o.
August 262015

Przedsiębiorstwo, grupa DAAS to największy w Polsce wykonawca renowacji hal oraz konstrukcji stalowych. Specjaliści z Bielska Białej zajmują się wszystkim tym co związane jest z konstrukcjami stalowymi.

Więcej Informacji»
Drokan-1
August 212015

Drokan-1 jest tyskim liderem z zakresu oferowania zróżnicowanej kostki brukowej. W magazynach firmy znajdują się materiały budowlane, które spełnią potrzeby każdego klienta – zarówno osób prywatnych jak i przedsiębiorstw wykonujących szeroko zakrojone prace budowlane np. na terenie Śląska. Drokan-1 oferuje materiały budowlane zarówno do prac ziemnych, jak i wznoszenia budynków, w magazynach znaleźć można też materiały do prac wykończeniowych.

Więcej Informacji»
Wszystkie Lokalizacje Wszystkie Oceny

Wyniki Wyszukiwania