Navigation Menu

Perła Leśna
December 132020

Położony w niewielkiej odległości od Warszawy hotel Perła Leśna to miejsce oferujące tanie, a jednocześnie zapewniające najwyższy poziom komfortu noclegi w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych oraz rodzinnych pokojach typu studio. Perła Leśna to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój – obiekt położony jest w otoczeniu malowniczych terenów zielonych oraz leśnych, które nie tylko pozwalają dogłębnie odpocząć, ale również są doskonałym miejscem do organizacji imprez na świeżym powietrzu. Z pełną ofertą hotelu Perła Leśna mogą się Państwo zapoznać na stronie internetowej.

Adres: Leśna 1, 05-830 Nadarzyn

Telefon kontaktowy: +48 22 729 86 23

Poczta: recepcja@perlalesna.pl

Strona internetowa: https://www.perlalesna.pl/

Więcej Informacji»
My Fit Box
March 222019

Fit Box to catering dietetyczny oferujący osobom z Krakowa, Bochni, Wieliczki i okolic bogaty wybór różnorodnych diet skomponowanych z myślą o potrzebach klientów. Dieta paleo, bezglutenowa, dla kobiet w ciąży i dzieci to tylko część z dostępnych propozycji. Wybierz taki rodzaj diety, który pozwoli Ci zatroszczyć się o swoje zdrowie, oszczędzić czas i nerwy związane z planowaniem posiłków.

Jedzenie na dowóz, w tym posiłki do pracy, nie musi być wcale niezdrowe. Wybierz opcję lunch box i ciesz się posiłkami idealnymi do pracy, czy szkoły.

Adres: ul. Kazimierza Wielkiego 14, 32-700 Bochnia

Telefon:574 824 268

Poczta:  info@myfitbox.com.pl

NIP: 868-196-96-85

WWWmyfitbox.com.pl

Więcej Informacji»
Wszystkie Lokalizacje Wszystkie Oceny

Wyniki Wyszukiwania