Navigation Menu


Champions Academy s.c.- Szkoła Języków Obcych to zlokalizowana w stolicy szkoła językowa, prowadząca efektywne kursy językowe w dwóch formach: stacjonarnie, w grupach liczących do trzech osób, bądź online, w zależności od potrzeb grupowo lub indywidualnie. Klientom biznesowym oraz indywidualnym oferowane są kursy dopasowanie do ich potrzeb oraz umiejętności, z takich języków jak angielski, francuski, hiszpański czy włoski i nie tylko. Nauka z Champions Academy to wymierna nauka języka, prowadzona przez przygotowanego i doświadczonego trenera językowego. Pełen zakres informacji dostępny jest na witrynie internetowej szkoły, zapraszamy.

Adres: Widok 18/5, 00-023 Warszawa

E-mail: championsacademy@epoczta.pl

Telefon: 48 661 477 769

Strona: https://champions-academy.pl/

Więcej Informacji»
Szkolenia Bureau Veritas
December 212020

Dział szkoleń Bureau Veritas stanowi część międzynarodowej grupy Bureau Veritas i oferujszereg specjalistycznych szkoleń pracowników oraz audytorów z obszaru wielu płaszczyzn, które umożliwią podmiotom z różnych sektorów gospodarki osiągnąć cenną przewagę konkurencyjną na rynkuBureau Veritas od kilkudziesięciu lat zajmuje czołową pozycję na polskim rynku jednostek szkolących, będąc jednocześnie światowym liderem certyfikacji. Dzięki akredytacji CQI/IRCA, firma ma również możliwość przeprowadzania szkoleń z zakresu kompetencji audytorskich. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej oraz poznania szczegółów oferty. 

Adres: Migdałowa 4, 02-796 Warszawa

Telefon: 22 549 04 00

E-mail: biuro@pl.bureauveritas.com

NIP: 521-32-23-301

WWW: https://szkolenia.bureauveritas.pl/

Więcej Informacji»
EPALE
April 202020

EPALE to nowoczesna platforma edukacyjna, finansowania ze środków Unii Europejskiej, która oferuje szeroki wachlarz kursów oraz kontaktów dla osób które zajmują się problematyką kształcenia dorosłych. Serwis EPALE daje możliwość dyskusji z autorami wpisów na blogu, artykułów, wiadomości i zasobów o różnej tematyce np.: wsparcie uczącego się, środowisko uczenia się, umiejętności życiowe, polityka czy jakość. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową EPALE.

 

WWWepale.ec.europa.eu/pl

Więcej Informacji»
BHP Consulting
February 32020

BHP Consulting to firma świadcząca kompleksowy zakres usług w obsłudze BHP w Warszawie i Płocku. Dbając o najwyższe standardy, możliwe jest również wykupienie szkoleń bhp online oraz audytu BHP, który zobrazuje realny stan bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie. W ofercie BHP Consulting znaleźć można również szkolenia SEP, zaznajomienie pracowników z nadzorem bhp na budowie, a także z zakresu sporządzania dokumentacji powypadkowej. Pełne spektrum świadczonych usług pozwala na całościowe spojrzenie na kwestie BHP, co realnie przełoży się na bezpieczeństwo pracowników, a także na ich produktywność. 

Adres: ul. Dworcowa 42 09-402 Płock

Telefon: 24 263 45 69

Poczta: warszawa@pogotowiebhp.com.pl

NIP: 7742471885

WWW: https://szkoleniebhp.com.pl/

Więcej Informacji»
Pisanie Online
August 222019

Pisanie Online to firma zatrudniająca wykwalifikowanych redaktorów, którzy pomagają uczniom i studentom w pisaniu ich prac zaliczeniowych. Możliwa jest obsługa całościowa, jak i częściowa – usługa obejmować może napisanie pojedynczego elementu pracy lub całości, która będzie świetną podstawą do napisania własnej pracy zaliczeniowej. Firma stale optymalizuje proces realizacji, wdrażając udogodnienia takie jak chat online czy płatności elektroniczne.

Z pomocą Pisanie Online napiszesz wzorową pracę licencjacką, magisterską i inżynierską.

Adres: Ofiar Września 20B, 41-400 Mysłowice

Telefon: 730 888 730

Poczta: kontakt@e-konsultacje.net

NIP: 6251946516

WWW: e-konsultacje.net

Więcej Informacji»
Erasmus Plus
June 302019

Erasmus Plus to interesujący program Unii Europejskiej realizowany już od 2014 roku. Głównym celem programu jest współpraca uczelni wyższych i pogłębianie wiedzy praktycznej i teoretycznej, która pomoże młodym absolwentom w znalezieniu pracy marzeń. Podczas wyjazdów zagranicznych oprócz wiedzy teoretycznej wszyscy uczestnicy będą mogli szlifować swoje zdolności językowe w zależności od wybranego kraju oraz preferencji językowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy.

Adres: al. Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa

Telefon: 22 463 10 00

Poczta: kontakt@frse.org.pl

NIP: 5261000645

WWWerasmusplus.org.pl

Więcej Informacji»
OSK Aster
June 122019

Najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku – OSK Aster – to wyjątkowe miejsce, gdzie przyszli kierowcy mogą zdobywać wiedzę i umiejętności. Opieka doświadczonych instruktorów, w tym egzaminatora państwowego, uczą jak prawidłowo prowadzić samochód i przestrzegać obowiązujących na drodze zasad. Szkołę cechuje indywidualne podejście do każdego klienta – nauczyciele doskonale zdają sobie sprawę z tego, że każdy potrzebuje innego czasu na opanowanie koniecznego materiału. Oferowane są również dodatkowe jazdy doszkalające. OSK Aster poleca je także kierowcom, którzy długo nie jeździli samochodem i chcieliby odświeżyć posiadane zdolności.

Adres: ul. Podwale Staromiejskie 51/52, 80-845 Gdańsk

Telefon: 796 410 870

Poczta: biuro@oskaster.pl

NIP: 9570313083

WWWoskaster.pl

Więcej Informacji»
Mundo Marino
April 302018

Prywatne przedszkole Mundo Marino z Katowic zaprasza najmłodsze dzieci do korzystania  oferty edukacyjnej. Dzięki bogatemu programowi zajęć dzieci mają możliwość poznania wielu różnorodnych umiejętności i sportów, a także rozwoju swoich umiejętności. Zapraszamy do zapisywania dzieci do Mundo Marino. Doświadczona kadra nauczycielek zapewnia bezpieczne i przyjazne warunki do nauki.

W ramach programu zajęciowego Mundo Marino zapewnia codzienne nauczanie języka angielskiego oraz cotygodniowe zajęcia z języka hiszpańskiego dla starszych grup. Dzięki dobrze wyposażonemu budynkowi dzieci mogą korzystać z nauki pływania bez konieczności chodzenia na inne pływalnie.

Adres: ul. Malwowa 7, 62-060 Stęszew

Telefon: 600 330 195

Poczta: biuro@hydromont.net

NIP: 7771264083

WWW: http://hydromont.net

Więcej Informacji»
Szkoła Obrazu

Szkoła Obrazu

Szkoła Obrazu

December 202016

Zapraszamy fotografów do uczestnictwa w wyjątkowych kursach fotograficznych organizowanych przez światowej klasy fotografa, zwycięzce wielu prestiżowych nagród. Warsztaty organizowane są w różnych rejonach kraju, istnieje możliwość zorganizowania kursu indywidualnego oraz grupowego. Jeżeli zależy ci na zdobyciu nowej wiedzy i poznaniu atrakcyjnych technik fotografii wówczas zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Warsztaty fotograficzne są odpowiedzią na potrzeby wszystkich fotografów – wybierz blok, który cię interesuje i skorzystaj z możliwości zdobycia nowej wiedzy.

Adres: Al. Modrzewiowa 12A, 30-224 Kraków

Telefon:  0691 945 730

Pocztawarsztaty@szkolaobrazu.pl

NIP: –

WWW: http://szkolaobrazu.pl/

Więcej Informacji»
Przedszkole Pro-Integris
September 232015

Przedszkole dla dzieci z autyzmem Pro-Integris w Bydgoszczy prowadzi zajęcia terapeutyczne dla autystycznych dzieci . W terapii podopieczni placówki mają możliwość rozwijać swoje zdolności poznawcze pod okiem doskonale wykwalifikowanej kadry, a także przygotowywać się do samodzielnego, pełnego uczestnictwa w życiu społecznym w przyszłości.

Więcej Informacji»

Połączenie gimnazjum z liceum ma swój sens i uzasadnione zalety. W tej szkole uczniowie z różnych klas mogą się swobodnie integrować i poznawać. Na pierwszym miejscu stawiana jest tu tolerancja i dobre maniery. Uczniowie otrzymują wszechstronne wykształcenie, które pozwala im następnie na zdobycie przepustki na wymarzone studia. Kara nauczycielska jest doświadczona jednak posiada wiele zrozumienie i otwartości na zmieniające się trendy w szkolnictwie.

Więcej Informacji»
Wszystkie Lokalizacje Wszystkie Oceny

Wyniki Wyszukiwania