Navigation Menu


Champions Academy s.c.- Szkoła Języków Obcych to zlokalizowana w stolicy szkoła językowa, prowadząca efektywne kursy językowe w dwóch formach: stacjonarnie, w grupach liczących do trzech osób, bądź online, w zależności od potrzeb grupowo lub indywidualnie. Klientom biznesowym oraz indywidualnym oferowane są kursy dopasowanie do ich potrzeb oraz umiejętności, z takich języków jak angielski, francuski, hiszpański czy włoski i nie tylko. Nauka z Champions Academy to wymierna nauka języka, prowadzona przez przygotowanego i doświadczonego trenera językowego. Pełen zakres informacji dostępny jest na witrynie internetowej szkoły, zapraszamy.

Adres: Widok 18/5, 00-023 Warszawa

E-mail: championsacademy@epoczta.pl

Telefon: 48 661 477 769

Strona: https://champions-academy.pl/

Więcej Informacji»
Szkolenia Bureau Veritas
December 212020

Dział szkoleń Bureau Veritas stanowi część międzynarodowej grupy Bureau Veritas i oferujszereg specjalistycznych szkoleń pracowników oraz audytorów z obszaru wielu płaszczyzn, które umożliwią podmiotom z różnych sektorów gospodarki osiągnąć cenną przewagę konkurencyjną na rynkuBureau Veritas od kilkudziesięciu lat zajmuje czołową pozycję na polskim rynku jednostek szkolących, będąc jednocześnie światowym liderem certyfikacji. Dzięki akredytacji CQI/IRCA, firma ma również możliwość przeprowadzania szkoleń z zakresu kompetencji audytorskich. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej oraz poznania szczegółów oferty. 

Adres: Migdałowa 4, 02-796 Warszawa

Telefon: 22 549 04 00

E-mail: biuro@pl.bureauveritas.com

NIP: 521-32-23-301

WWW: https://szkolenia.bureauveritas.pl/

Więcej Informacji»
BHP Consulting
February 32020

BHP Consulting to firma świadcząca kompleksowy zakres usług w obsłudze BHP w Warszawie i Płocku. Dbając o najwyższe standardy, możliwe jest również wykupienie szkoleń bhp online oraz audytu BHP, który zobrazuje realny stan bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie. W ofercie BHP Consulting znaleźć można również szkolenia SEP, zaznajomienie pracowników z nadzorem bhp na budowie, a także z zakresu sporządzania dokumentacji powypadkowej. Pełne spektrum świadczonych usług pozwala na całościowe spojrzenie na kwestie BHP, co realnie przełoży się na bezpieczeństwo pracowników, a także na ich produktywność. 

Adres: ul. Dworcowa 42 09-402 Płock

Telefon: 24 263 45 69

Poczta: warszawa@pogotowiebhp.com.pl

NIP: 7742471885

WWW: https://szkoleniebhp.com.pl/

Więcej Informacji»
OSK Aster
June 122019

Najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku – OSK Aster – to wyjątkowe miejsce, gdzie przyszli kierowcy mogą zdobywać wiedzę i umiejętności. Opieka doświadczonych instruktorów, w tym egzaminatora państwowego, uczą jak prawidłowo prowadzić samochód i przestrzegać obowiązujących na drodze zasad. Szkołę cechuje indywidualne podejście do każdego klienta – nauczyciele doskonale zdają sobie sprawę z tego, że każdy potrzebuje innego czasu na opanowanie koniecznego materiału. Oferowane są również dodatkowe jazdy doszkalające. OSK Aster poleca je także kierowcom, którzy długo nie jeździli samochodem i chcieliby odświeżyć posiadane zdolności.

Adres: ul. Podwale Staromiejskie 51/52, 80-845 Gdańsk

Telefon: 796 410 870

Poczta: biuro@oskaster.pl

NIP: 9570313083

WWWoskaster.pl

Więcej Informacji»
Szkoła Obrazu

Szkoła Obrazu

Szkoła Obrazu

December 202016

Zapraszamy fotografów do uczestnictwa w wyjątkowych kursach fotograficznych organizowanych przez światowej klasy fotografa, zwycięzce wielu prestiżowych nagród. Warsztaty organizowane są w różnych rejonach kraju, istnieje możliwość zorganizowania kursu indywidualnego oraz grupowego. Jeżeli zależy ci na zdobyciu nowej wiedzy i poznaniu atrakcyjnych technik fotografii wówczas zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Warsztaty fotograficzne są odpowiedzią na potrzeby wszystkich fotografów – wybierz blok, który cię interesuje i skorzystaj z możliwości zdobycia nowej wiedzy.

Adres: Al. Modrzewiowa 12A, 30-224 Kraków

Telefon:  0691 945 730

Pocztawarsztaty@szkolaobrazu.pl

NIP: –

WWW: http://szkolaobrazu.pl/

Więcej Informacji»
Wszystkie Lokalizacje Wszystkie Oceny

Wyniki Wyszukiwania