Navigation Menu

EnergyON 
April 32020

Przedsiębiorstwo EnergyON oferuje szeroki wachlarz innowacyjnych produktów i usług z zakres zasilania, dla takich branż jak trakcja, energetyka i przemysł ropy i gazu, zielonej energii, IT czy sektora publicznego. Oferta obejmuje prostowniki, baterie trakcyjne oraz akumulatornie, które znacząco usprawnią na przykład pracę floty wózków widłowych, stworzenie centrów danych czy oświetlenia awaryjnego i wiele innych. Każda z realizacji rozpoczyna się od stworzenia projektu, a kończy na późniejszej obsłudze technicznej jak serwis czy utrzymanie. Zachęcamy do poznania szczegółów.

Adres:

ul. Sportowa 13, 

63-004

Gowarzewo

Telefon:

502 189 037

Poczta: info@energyon.eu.com

WWW: https://www.energyon.pl/

Więcej Informacji»
E-podnośniki.pl
December 312019

Firma E-podnośniki.pl oferuje wynajem podnośników koszowych, wózków widłowych oraz podnośników nożycowych w konkurencyjnych cenach. Firma świadczy usługi głównie na obszarze Dolnego Śląska, jednak, starając się dopasować do potrzeb klientów, przyjmuje również zlecenia z całej Polski. Firma dysponuje wózkami widłowymi i podnośnikami znanych producentów, jak Kalmar, Nissan, Toyota, JLG oraz Genie. Wszystkie urządzenia przeznaczone do wynajmu są wyposażone w kompleksowy osprzęt, są poddawane regularnym przeglądom technicznym i posiadają aktualne badania UDT. Z pełną ofertą firmy E-podnośniki.pl mogą się Państwo zapoznać na stronie internetowej.

 

Adres:

ul. Kopalniana 9, 59-100 Polkowice

Telefon:

76 724 09 93

Poczta:

biuro@e-podnosniki.pl

NIP:

502-005-16-87

WWW: http://e-podnosniki.pl/

Więcej Informacji»
3D Office
May 162019

3dOffice to sklep sprzedający kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjne i fiskalne oraz drukarki i materiały eksploatacyjne. Dodatkowo zajmują się dzierżawą kserokopiarek. Cechuje ich indywidualne podejście do każdego klienta i ustalanie z nimi cen, obsługa na najwyższym poziomie, szybka wysyłka oraz 24-miesieczna gwarancja na produkty. Ich nowoczesne rozwiązania sprawdzą się zarówno u klientów indywidualnych, jak i biznesowych, dla których mają pełen pakiet usług. Mają szeroki wachlarz sprzętu wyłącznie wysokiej jakości, o szybkich mechanizmach drukujących i wysokiej wydajności.

Adres: ul. Langiewicza 21/10, 70-263 Szczecin

Telefon: 91 823 44 40

Poczta: biuro@3doffice.pl

NIP: 7771264083

WWW3doffice.pl

Więcej Informacji»
ClimaZone Kraków

ClimaZone Kraków

ClimaZone Kraków

July 72016

Nowoczesne systemy wentylacyjne i klimatyzacji pozwalają na wymianę powietrza w pomieszczeniach – zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i w użytkowych, w obiektach handlowych czy halach przemysłowych. Firma ClimaZone Kraków jako ceniony dystrybutor systemów tego rodzaju zapewnia profesjonalnie wykonany montaż klimatyzacji oraz wentylacji. Ponadto oferuje zaprojektowanie całego systemu dostosowanego do panujących w danym miejscu warunków – dzięki temu wentylacja czy zamontowana klimatyzacja tym lepiej będzie spełniać swoje zadania. Klienci współpracujący z ClimaZone Kraków mogą liczyć również na fachowy serwis klimatyzacji, zapewniający sprawne działanie urządzeń oraz czyszczenie ich.

adres: ul. T. Kantora 2, 31-445 Kraków

telefon: 533 708 007

e-mail: biuro@climazone.pl

strona internetowa: www.climazonekrakow.pl

Więcej Informacji»
Serwis Regmex-Plus
September 182015

Serwis Regmex-Plus to miejsce w którym fachowiec zajmie się regeneracją turbosprężarki bądź turbiny zniszczonej eksploatacją. Dzięki bogatej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu cały proces przebiega sprawnie a sprawny sprzęt dostarczany jest do klienta w możliwie krótkim czasie. Nowoczesne urządzenia sprawiają, że proces jest nadzorowany a efekty pracy są zauważalne natychmiast.

Więcej Informacji»
Regmex-Plus S.C.
September 162015

Regmex posiada długie tradycje jeśli chodzi o regenerację turbosprężarek. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod oraz sprzętu pozwalającego na dogłębną regenerację możemy odnowić sprzęt różnego rodzaju. Firma gwarantuje wysoką jakość prowadzonych usług.

Więcej Informacji»
Serwis plus
August 252015

Serwisem Vaillant zajmuje się Krzysztof Bujwid. Specjalizuje się w instalacji, serwisie, remoncie oraz wymianie urządzeń grzewczych. Firma zajmuje się instalacją zróżnicowanego systemu grzewczego zarówno w domach prywatnych jak i w firmach.

Więcej Informacji»

Ewaldi jest firmą, która od lat zajmuje się sprzedażą agregatów prądotwórczych. W ofercie znajdują się różnorodne agregaty do zastosowań prywatnych oraz przemysłowych. Do najmniejszych agregatów zaliczają się maszyny przenośne o wadze w okolicy 40 kg, do największych zaliczyć należy agregaty stacjonarne, które mogą być wykorzystywane np. na budowie. Ewaldi jest autoryzowanym partnerem marki generatorów – Fogo.

Więcej Informacji»
Wszystkie Lokalizacje Wszystkie Oceny

Wyniki Wyszukiwania