Navigation Menu

Nowak Meble
October 172020

Nowak Meble to stale poszerzająca swoją działalności firma, w ofercie której dostępny jest szeroki wachlarz mebli bezpośrednio od producenta. Nowak Meble dysponuje produktami wykonanymi zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym, dzięki czemu bez względu na estetykę wnętrza, każdy z klientów będzie w stanie wybrać idealne dla siebie meble. W zakres oferty wchodzą stylowe kanapy oraz fotele, funkcjonalne narożniki czy też zapewniające pełen komfort łóżka. Dodatkowo, meble te wyróżniają się trwałym wykonaniem oraz atrakcyjnymi cenami. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą poprzez witrynę internetową firmy. 

 

Adres: ul. Kościuszki 60, 98-432 Dzietrzkowice

Telefon: 576 911 913

Poczta: bok@nowakmeble.net

NIP: 9970151342

WWW: https://nowakmeble.net/

Więcej Informacji»
Elementer Wood
July 102020

Elementer Wood – skandynawskie meble ze sklejki to wyjątkowy sklep online, którego siedziba znajduje się w Paczkowie przy ulicy Polnej 31. We wspominanym sklepie znajdziesz moc wysokiej jakości mebli w stylu skandynawskim.

Więcej Informacji»
HOUSE 4 DESIGN
May 112020

HOUSE 4 DESIGN to salon mebli kuchennych działający na terenie Szczecina od 2008 roku. Różnorodna stylistyka tworzonych na wymiar mebli, precyzyjne wykonanie oraz wieloletnie doświadczenie w branży skutkują pełną satysfakcją klientów oraz niezmienną pozycją lidera na tle innych szczecińskich salonów. Oprócz mebli kuchennych, salon oferuje również zaprojektowanie i wykonanie mebli łazienkowych, zabudów czy mebli domowych o innym przeznaczeniu. Dodatkowo w ofercie sklepu znajdą Państwu sprzęt AGD od sprawdzonych i cenionych producentów. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej salonu.

Adres: UL. A. STRUGA 15,  70-777 SZCZECIN

Telefon: 48 91 463 06 21

Poczta: SHOP@H4D.PL

WWW: www.house4design.com

Więcej Informacji»
MDPF DESIGN
May 102020

MDPF Design to firma zajmująca się od 15 lat produkcją wyjątkowych mebli. To co wyróżnia markę na tle konkurencji to przede wszystkim dbałość o najdrobniejszy detal oraz indywidualne podejście do klienta. Projektanci z MDPF Design dołożą wszelkich starań, aby zaprojektować dla Ciebie idealną przestrzeń spełniającą Twoje potrzeby i oczekiwania.

Więcej Informacji»

Meble biurowe to nie tylko kwestia dobrego smaku i dopasowania ich do charakteru biura ale może i przede wszystkim kwestia ergonomii, która może wpływać na środowisko pracy i decydować o efektywności pracowników. Wie to Kostrubiec – firma wyspecjalizowana w produkowaniu nowoczesnych i wysokiej klasy mebli, które nadają się do każdego nowoczesnego biura. Meble biurowe opuszczające linie produkcyjne są tu wielokrotnie sprawdzane pod kątem jakości aby wyłapać wszystkie niedoróbki i niedoskonałości. Najważniejsze przy tym jest zachowanie równowagi pomiędzy funkcjonalnością, jakością i wydaje się, że firmie Kostrubiec udało się to idealnie.

adres: ul. Kartuska 195A, 80-122 Gdańsk

telefon: 603 037 556

e-mail: gdansk@kostrubiec.pl

adres www: http://www.kostrubiec.pl/page,346,Oddzial_Gdansk

Więcej Informacji»
Wszystkie Lokalizacje Wszystkie Oceny

Wyniki Wyszukiwania