Navigation Menu


Jeżeli szukasz strony internetowej o polskim transporcie drogowym to warto abyś zapoznał się ze stroną internetową firmy Ambasador Polskiego Transportu. Ambasador Polskiego Transportu to polska marka, której celem jest wspieranie rodzimego transportu pod kątem wdrażania nowoczesnych metod zarządzania firmą transportową oraz redukcji kosztów i poprawy, jakości obsługi Klienta. Firma oferuje rzetelny audyt efektywnej optymalizacji kosztów przez doświadczonych specjalistów. Zapraszamy do się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej.

 

Informacje na temat firmy

Adres firmy: ul. Plac Wolności 4, 59-220  Legnica

Telefon kontaktowy: +48 608 221 991

Poczta: damian.bartnikowski@ambasadorpolskiegotransportu.pl

Strona internetowa: https://www.ambasadorpolskiegotransportu.pl/

Więcej Informacji»
Farecla
March 152020

Jeżeli chciałbyś odświeżyć swoje auto na wiosnę to warto abyś zapoznał się z pełną ofertą firmy Farecla, która posiada bogaty wybór wysokiej klasy kosmetyków samochodowych w atrakcyjnych cenach. W ofercie firmy znajdziemy specyfiki do tapicerki, woski samochodowe, gąbki polerskie, pasty polerskie, płyny i emulsje do wnętrza auta i wiele efektywnych produktów, które pozwolą na przywrócenie dawnego wyglądu wewnątrz oraz na zewnątrz Twojego auta. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową firmy.

 

Nazwa: Farecla
adres: ul. Wólczyńska 204, 01-919 Warszawa
telefon: 22 669 63 43
e-mail: sprzedaz@farecla.pl
strona: http://fareclasklep.pl/
Więcej Informacji»
Pralnia DPF
January 152020

Mając na uwadze wydajną eksploatację samochodu, a jednocześnie postępowanie w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju, warto kontrolować ilość emitowanych do atmosfery spalin. W tym celu aktualnie w każdym aucie montowane są filtry DPF, których zadaniem jest eliminowanie szkodliwych substancji przedostających się do atmosfery. Aby filtr cząsteczek stałych działał efektywnie, a nasze auto nie traciło mocy i nie zużywało nadmiernie dużo paliwa, regularnie powinno się przeprowadzać czyszczenie filtra DPF najlepiej przez sprawdzoną firmę jak np. Pralnia DPF. W związku z faktem iż usuwanie DPF jest niezgodne z prawem, systematyczna regeneracja DPF w profesjonalnym serwisie powinna być elementem priorytetowym każdego posiadacza auta. Dodatkowo Pralnia DPF zapewnia roczną gwarancję na wykonaną usługę, zachęcamy do sprawdzenia oferty na stronie internetowej. 

Adres: ul. Radzymińska 272, 03-694 Warszawa  

Telefon: 884 608 308/607 488 451

Pocztakontakt@pralniadpf.pl

WWWhttp://pralniadpf.pl/

Więcej Informacji»
AUTO PU
December 42019

AUTO PU to Krakowska firma zajmująca się sprzedażą nowych zamienników części samochodowych do renomowanych aut, takich jak: Audi, Volkswagen, Skoda oraz Seat.

Więcej Informacji»
MotoKenner
August 52019

MotoKenner to wyjątkowa szkoła jazdy, która posiada bogatą ofertę kursów nauki jazdy samochodem oraz kursów motocyklowych, dzięki którym Kursanci nabędą niezbędnych umiejętności do bezpiecznego i dynamicznego poruszania się po drogach. Jeżeli marzyłeś o jeździe po torze motocyklowym ale nie wiesz jak się za to zabrać to kurs „Szybki i Niezawodny” jest właśnie dla Ciebie. Firma oferuje również profesjonalne wyjazdy na tor razem z niezbędnym zapleczem technicznym oraz doświadczoną kadrą specjalistów, która chętnie posłuży radą oraz zadba o bezpieczeństwo.

 

Adres: Wrocław

Telefon: +48 504 255 983

Pocztamotokenner@gmail.com

Strona internetowa: http://szkoleniamotocyklowe.com.pl

Więcej Informacji»
Mercato
June 232019

Mercato to profesjonalna wypożyczalnia samochodów osobowych, która oferuje najnowsze modele renomowanych marek na terenie Rzeszowa oraz całego województwa podkarpackiego i nie tylko. Dodatkowo wypożyczone auto można odebrać na lotniskach: Rzeszów-Jasionka, Kraków-Balice, Warszawa-Okęcie, Lublin-Świdnik, Katowice-Pyrzowice Wszystkie wypożyczone w Mercato samochody posiadają podstawowe ubezpieczenie z możliwością rozszerzenia oraz nie posiadają ograniczenia kilometrowego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy.

Adres: Rzeszów, ul. Hetmańska 9

woj. Podkarpackie

Telefon: 602373656

E-mail: biuro@mercato.com.pl

WWW: https://www.mercato.com.pl/

Więcej Informacji»

Decart Premio Express Legnica to firma z 50-letnim doświadczeniem na rynku oponiarskim. Specjalizuje się w fachowej obsłudze ogumienia. Swoje usługi świadczą dla pojazdów osobowych, dostawczych i rolniczych. Firma dba o swoich klientów wiedząc, że prawidłowo wykonana usługa, to bezpieczeństwo na drodze.

Więcej Informacji»
TimeCar

TimeCar

TimeCar

April 92018

TimeCar to specjaliści w zakresie naprawy aut marki Ford. Nieautoryzowany serwis ford zapewnia pomoc techniczną dla właścicieli aut. TimeCar proponuje  klientom atrakcyjny wybór spośród 3 pakietów napraw – różnią się między sobą markami wykorzystywanych do napraw części. Dzięki takiemu wyborowi produktów, każdy klient może dopasować cenę usługi do swoich możliwości. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług oferowanych przez TimeCar. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji serwisu ford zarówno mieszkańcy Katowic, jak i innych miast mogą korzystać z jego usług. Zapraszamy mieszkańców Tych, Chorzowa, Rudy Śląskiej i Bytomia.

Adres: ul. Żeliwna 26B, Katowice

Telefon:798 090 070

Poczta:serwis@timecar.pl

NIP: 6462778292

WWWhttp://timecar.pl

Więcej Informacji»
Rent-Er

Rent-Er

Rent-Er

October 22017

Rent-Er oferuje profesjonalne usługi wynajmu busów w województwie podkarpackim. Zlokalizowany w Rzeszowie punkt wynajmu samochodów umożliwia skorzystanie z profesjonalnej oferty wypożyczalni busów. Pojazdy oferowane przez Rent-Er są zadbane i mają maksymalnie dwa lata, dzięki czemu korzystający z nich klienci mają pewność dużej wygody i komfortowej jazdy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypożyczalnia Rent-Er, której usługi kierowane są zarówno do osób indywidualnych, jak i firm. Pojazdy wynajęte w naszej firmie mogą z powodzeniem być wykorzystywane nie tylko do podróży po Rzeszowie i województwie podkarpackim, ale także w sąsiadujących województwach.

Adres: 35 – 111 Rzeszów, ul. Wyspiańskiego, (dawny Plac Targowy Pawilon nr 41)

Telefon: 536 33 55 33

Pocztarent-er@wp.pl

WWWhttp://rent-er.pl

Więcej Informacji»
ARGrent

ARGrent

ARGrent - wypożyczalnia samochodów

July 162017

Argrent jest wypożyczalnią samochodów posiadającą swoje filie w 6 różnych miastach Polski (Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Gdynia).

Więcej Informacji»
GlobalAutoMoto
March 152017

GlobalAutoMoto oferuje profesjonalną pomoc w zakresie sprowadzania samochodów z Europy i Stanów Zjednoczonych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy możliwość nabycia wyjątkowych pojazdów niedostępnych w Polsce. Dbamy o to, aby sprowadzić dla klienta jego wymarzony pojazd w możliwie szybki i bezpieczny sposób. Współpracujemy z cenionymi specjalistami, którzy zapewniają możliwość bezpiecznego transportu samochodów z Europy: Niemiec, Anglii czy Kanady. Jeżeli chcesz nabyć auto, którego w Polsce nie ma – skontaktuj się z nami, a postaramy się znaleźć dla ciebie auto spełniające wszystkie twoje oczekiwania. Dbamy o to, aby dostarczyć dla naszych klientów najlepsze pojazdy w korzystnych cenach.

Adres: Ul. Gwiażdzista 62 12/2, 53-413 Wrocław

Telefon: 533021507

Poczta: info@globalautomoto.com

NIP: 8992769540

WWW: http://www.globalautomoto.com/

Więcej Informacji»
Paracross

Paracross

Paracross

March 82017

Paracross od lat świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy dla osób posiadających doświadczenie w pracy kierowcy CE.

Więcej Informacji»
Urban Detailing
February 222017

Dzięki Urban Autodetailing możliwe jest zadbanie o samochód w 100%!

Więcej Informacji»

autamaxiAuta Maxi zajmuje się profesjonalnym wynajmem aut z wielu segmentów po to aby klient miał pewność, że na każdym etapie trasy może liczyć na tego rodzaju wsparcie. Wynajem auta w tej firmie jest bardzo prosty – wystarczy zgłosić swoją chęć takiego kroku przez telefon albo podejść do najbliższego biura i tam podpisać umowę. Zaprezentowane zostaną wszystkie dostępne modele z których będzie można wybrać opcję najbardziej odpowiadającą swoim potrzebom. Do najważniejszych zalet tej firmy należą między innymi: szybkość reagowania na sytuacje jakie spotykają klientów na drodze oraz preferencyjne warunki zawieranych umów.

http://www.autamaxi.pl/

adres: ul. Topolowa 31, 75-669 Koszalin

telefon: +48 570 50 77 50

mail: kontakt@centrumcarmen.pl

Więcej Informacji»
Elite Rent Wrocław

Elite Rent Wrocław

Elite Rent

May 312016

Dolnośląska firma EliteRent Wrocław to wyjątkowa wypożyczalnia samochodów, która oferuje swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Dzięki zróżnicowanej flocie wynajem samochodów w EliteRent Wrocław zapewnia możliwość poruszania się bez limitu kilometrów nowoczesnymi modelami znanych marek. Co więcej, w ofercie wypożyczalni znajdują się nowe roczniki samochodów wyższych klas. EliteRent Wrocław działa stacjonarnie przy wrocławskim porcie lotniczym, ale umożliwia również wynajem pojazdów z dostarczeniem ich pod wskazaną przez klienta lokalizację. Ta wypożyczalnia samochodów zapewnia kierowcom luksusowe warunki podróżowania.

Adres: Graniczna 190, Wrocław 54-516

Telefon: 501-403-432

Poczta: biuro@eliterent.pl

NIP: 6121854796

www: www.eliterent.pl

Więcej Informacji»
Wigmet s.c.
April 222016

Wigmet s.c. jest dolnośląskim, rozwijającym się, dobrze prosperującym przedsiębiorstwem, które prowadzi działania związane ze złomowaniem oraz recyklingiem pojazdów. Zadaniem Wigmet jest demontaż aut, dzięki któremu firma może odzyskać sprawne części oraz surowce gotowe do przetworzenia oraz ponownego wykorzystania. Wigmet jest przedsiębiorstwem z Góry na Dolnym Śląsku ale obsługuje klientów z całego województwa, przede wszystkim z Wrocławia. Firma wystawia zaświadczenia odbioru samochodu od klientów oraz oddaje dokumenty dla dotychczasowych właścicieli aut, które są potrzebne przy wyrejestrowaniu w Urzędzie Komunikacji pojazdu. Firma Wigmet s.c. poza demontażem oraz kasacją zajmują się także sprzedażą części używanych, które zostały pozyskane podczas rozbierania samochodów. Zapraszamy na witrynę firmową przedsiębiorstwa, gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat działalności, a także firmowego bloga, gdzie prezentowane są treści związane z recyklingiem oraz dbaniem o środowisko. Wigmet to skup aut za gotówkę – wszystkie transakcje opierają się na wręczeniu wynegocjowanej sumy pieniędzy do rąk sprzedających.

Adres: os. Kazimierza Wielkiego 9, 56-200 Góra

Telefon: 506-80-32-32

Poczta: demontaz@wigmet.pl

NIP: 5010015997

www: wigmet.pl

Więcej Informacji»
Serwis Regmex-Plus
September 182015

Serwis Regmex-Plus to miejsce w którym fachowiec zajmie się regeneracją turbosprężarki bądź turbiny zniszczonej eksploatacją. Dzięki bogatej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu cały proces przebiega sprawnie a sprawny sprzęt dostarczany jest do klienta w możliwie krótkim czasie. Nowoczesne urządzenia sprawiają, że proces jest nadzorowany a efekty pracy są zauważalne natychmiast.

Więcej Informacji»

Tyskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne Krupa działa w lokalnym rynku od przeszło 34 lat. W czasie ponad 3 dekad udało jej się zdobyć zaufanie tysięcy kierowców, którzy regularnie pragną serwisować swój samochodem właśnie w warsztacie Krupa.

Więcej Informacji»

Polo Auto to nowoczesna wypożyczalnia samochodów, która pracuje dla osób chcących wypożyczyć pojazdy w Szczecinie. Z biegiem lat oferta Polo Auto rozszerzyła swoją ofertę o samochody dostawcze do wypożyczenia.

Więcej Informacji»
Wszystkie Lokalizacje Wszystkie Oceny

Wyniki Wyszukiwania