Navigation Menu


Poszukując sprawdzonego sklepu z ogrodzeniami warto zwrócić uwagę na Sklep Centrum Ogrodzeń Magnolia, które w swej ofercie posiada zarówno ogrodzenia klasyczne, nowoczesne ogrodzenia frontowe, jak i ogrodzenia panelowe. Dodatkowo, asortyment sklepu wzbogacony został o akcesoria do furtki ogrodzeniowej, słupki bramowe, a także przęsła i zależnie od preferencji bramy dwuskrzydłowe bądź panelowe z napędem i manualne. Kompleksowa obsługa Sklepu Centrum Ogrodzeń Magnolia zakłada również pomoc w doborze odpowiednich elementów, a także odpowiednio 2- i 5 letnią gwarancję na produkty, z możliwością przedłużenia u producenta ogrodzeń Polbram do 10 lat. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej.

Adres: ul. Podwodna 24, 92-780 Łódź

Telefon: 519 495 704

Poczta: sklep@ogrodzeniamagnolia.pl

NIP: 6612093504

WWW: https://sklep.ogrodzeniamagnolia.pl/

Więcej Informacji»
PHU Frankowicz
June 272019

PHU Frankowicz jest firmą, która stale podnosi bezpieczeństwo posesji swoich klientów. Zajmuje się produkcją siatki i paneli ogrodzeniowych. W ofercie znaleźć można też solidne słupki, akcesoria poprawiające estetykę ogrodzenia oraz wytrzymałe podmurówki, dzięki którym ogrodzenie jest solidne i wytrzymuje nawet najbardziej niekorzystne warunki atmosferyczne. Firma zapewnia swoim klientom rozwiązania opracowane według nowoczesnych standardów, a dzięki doświadczeniu potrafi doskonale dopasować zakres usług do wymagań kupującego.

PHU Frankowicz to najlepsze ogrodzenia, które doskonale spełniają swoją rolę i cieszą oko przez wiele lat.

Adres: Ostaszewo 43, 87-148 Łysomice

Telefon: 606 911 086

Poczta: ogrodzenia@phufrankowicz.pl

NIP: 8792113556

WWW: phufrankowicz.pl

Więcej Informacji»

Ogrodzenia Leśne – Małgorzata Klejna to znany na rynku producent siatek leśnych. Oferowane przez  firmę siatki leśne są bardzo wytrzymałe i odporne na korozję. Dzięki solidnej konstrukcji mogą być montowane w wielu dowolnych miejscach bez obaw o warunki atmosferyczne.

Więcej Informacji»
Ogrodzenia XPS Norma-Bud Łódź

Ogrodzenia XPS Norma-Bud Łódź

Ogrodzenia XPS Norma-Bud

March 92017

Zaplanowane w oparciu o nowoczesną technologię i wykonane z wytrzymałych, solidnych materiałów zapewniających pełne bezpieczne i komfortowe użytkowanie – ogrodzenia, które przygotowuje firma Norma-Bud Łódź to wyjątkowe realizacje, świetnie zaplanowane od najdrobniejszych detali. Wybierając płytę xps przygotowaną przez producenta Norma-Bud Łódź możesz mieć pewność, że wybierasz rozwiązanie doskonałej klasy, starannie wykonane i zaprojektowane, by służyło na twojej nieruchomości przez wiele lat. Nowoczesne systemy ogrodzeniowe firma dostarcza na terenie Łodzi i okolic. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty, postaw na profesjonalny montaż ogrodzeń w Łodzi.

Adres: ul. Rokicińska 358/360, 92-620 Łódź

Telefon: (+48) 502-523-573 / (+48) 508-322-494

Poczta: norma-bud.lodz@wp.pl

 

Więcej Informacji»
Wszystkie Lokalizacje Wszystkie Oceny

Wyniki Wyszukiwania