Navigation Menu


Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Pracza to profesjonalna firma, która posiada szeroki wachlarz usług prawnych dla przedsiębiorców oraz Klientów indywidualnych. Kancelaria oferuje między innymi profesjonalną pomoc dla firm z zakresu działalności gospodarczej. Usługi obejmują w szczególności pomoc w planowaniu prawno-podatkowym i wyborze najbardziej optymalnej formy prowadzenia działalności, zakładanie i nabywanie spółek oraz ich bieżącą obsługę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy.

 

Informacje na temat firmy

Adres firmy: ul. 1 Maja 12/3, 75-800 Koszalin

Telefon kontaktowy: +48 692 431 677

Poczta: jacek.pracz@adwokatura.pl

Strona internetowa: https://adwokat-koszalin.com/

Więcej Informacji»

Kancelaria Adwokacka adwokata Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie specjalizuje się między innymi w profesjonalnych poradach prawnych z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego czy prawa pracy w przystępnych cenach. Na stronie internetowej firmy znajdziemy również usługi z zakresu kompleksowej pomocy z zakresu prawa karnego w tym obrony oskarżonego, cywilnego, egzekwowania długów, prawa gospodarczego i wielu innych gałęzi prawa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy.

 

Informacje na temat firmy

Adres: ul. Staromłyńska 20/3 (Pl. Orła Białego), 70-561 Szczecin

Telefon kontaktowy601 867 542

Strona internetowahttps://adwokat-weglowski.pl/

Pocztalukasz.weglowski@wp.pl

Więcej Informacji»

Kancelaria Adwokacka Wegner Kostka to doświadczony zespół specjalistów oferujący pomoc prawną z zakresu prawa gospodarczego, prawa nowych technologii, prawa medycznego oraz farmaceutycznego.

Więcej Informacji»

Kancelaria radców prawnych Dalkowska Jeżowska to zlokalizowana w Szczecinie firma specjalizująca się w oferowaniu wysokiej jakości usług prawnych. Usługi Dalkowska Jeżowska kierowane są przede wszystkim do klientów firmowych, którzy potrzebują wsparcia w prowadzeniu swojej działalności, ale z pomocy kancelarii skorzystać mogą również osoby indywidualne. W ramach prowadzonych usług znajduje się: reprezentacja klienta przed sądami i instytucjami, przygotowywanie umów, wsparcie w prowadzeniu przedsiębiorstwa oraz w kontaktach z pracownikami, pomoc klientowi w zakresie prawa własności intelektualnej oraz IT a także w kwestii podatków i wielu innych. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną wycenę, zależną od czasu pracy, jaki trzeba włożyć w konkretne zlecenie.

Adres: Aleja Piastów 8/4, 70-331 Szczecin

Telefon: +48 91 311 12 21

Pocztakancelaria@dalkowska-jezowska.pl

NIP: 856-170-55-35

WWWhttp://dalkowska-jezowska.pl

Więcej Informacji»
Adwokat Aleksandra Krawczyk-Głowacka

Adwokat Aleksandra Krawczyk-Głowacka

Kancelaria adwokat Aleksandry Krawczyk-Głowackiej

April 112018

Kancelaria prawna Aleksandry Krawczyk-Głowackiej zapewnia profesjonalne usługi adwokackie. Doświadczenie zdobywane na studiach, w trakcie trwania aplikacji, jak i obecnie podczas prowadzenia własnej kancelarii pozwala adwokat zapewnić najwyższą jakość pomocy prawnej swoim klientom. Zachęcamy do korzystania z usług prawniczych oferowanych przez adwokata. Sprawy, których podejmuje się adwokat obejmują szereg zagadnień społecznych – rozwody, alimenty, sprawy spadkowe, prawo karne czy podział majątku. Wybierając wsparcie doświadczonego adwokata każda osoba ma możliwość otrzymania należnej pomocy i wsparcia w reprezentowaniu w sądzie. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami kancelarii.

Adres: ul. Szeroka 10/12, 87-100 Toruń

Telefon:   +48 56 649 53 56

Poczta: kancelaria@adwokat-glowacka.pl

NIP: 879-25-85-930

Więcej Informacji»
Centrum Prawa Żywnościowego

Centrum Prawa Żywnościowego

Centrum Prawa Żywnościowego

February 162018

Centrum Prawa Żywnościowego  proponuje swoim klientom pełną obsługę prawną w zakresie prawa żywnościowego. Dzięki doświadczeniu i wiedzy z tego zakresu współpracujące z kancelarią firmy mają zapewnioną wysoką jakość obsługi obejmującej wsparcie firm z branży żywnościowej, leków i suplementów diety. Dzięki wsparciu prawników z kancelarii osoby, które zajmują się znakowaniem suplementów diety mają pewność, że wybierane przez nich znakowanie będzie zgodne z prawem i atrakcyjne dla odbiorcy.

Adres: ul. Wiejska 17 lok. 16, 00-480 Warszawa

Telefon: + 48 22 398 60 79

Poczta:  biuro@food-law.pl

NIP: 951-236-11-31

WWWhttp://www.food-law.pl/

Więcej Informacji»
Prawnik Agata Kościuk – kancelaria adwokacka

Prawnik Agata Kościuk – kancelaria adwokacka

Kancelaria adwokacka Agata Kościuk

January 192017

Prowadzona przez prawnik Agatę Kościuk profesjonalna kancelaria adwokacka zapewnia kompleksowe świadczenie usług prawnych, obsługę firm, przygotowywanie projektów i sprawdzanie ich od strony prawnej, a także wdrażanie inwestycji budowlanych po sprawdzeniu ich zgodności z istniejącymi zapisami. Jako doświadczony radca prawny może zaoferować swoim klientom wysoki standard obsługi. Reprezentuje swoich klientów przed jednostkami administracji publicznej, wspiera przygotowanie inwestycji oraz udziela profesjonalnych porad prawnych. Szerokie grono klientów i wieloletnie doświadczenie pozwala zapewnić klientom doskonale warunki współpracy. Kancelaria adwokacka Agata Kościuk Jaworzno to miejsce, w którym znajdziesz profesjonalne wsparcie od strony prawnej.

Adres: ul. Stefana Dwornickiego 2, 43-600 Jaworzno

Telefon: 530-800-097

Poczta: kancelaria@agatakosciuk.pl

NIP: 632-191-23-28

WWWhttp://agatakosciuk.pl/

Więcej Informacji»
Minkus

Minkus

Minkus

October 282016

Kancelaria prawna Minkus zapewnia profesjonalną pomoc prawną dla wszystkich osób jej potrzebujących. Przyjmujemy sprawy dotyczące różnych dziedzin prawnych – często przyjmujemy sprawy dotyczące odszkodowań, a także windykacji. Często pomagamy klientom w sprawach rozwodowych czy tych dotyczących alimentów. Dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze pracowników możemy zaoferować wysoką jakość pomocy prawnej, która jest nieocenionym wsparciem w wielu trudnych sytuacjach życiowych.

adres: Pl. Konstytucji 3 Maja 1, pok. 319,67 – 200 Głogówtelefon: 661 101 303

e-mail: kancelaria@minkus.com.pl

strona: http://www.minkus.com.pl/

Więcej Informacji»
Adwokat Wojciech Krzysztoporski Wrocław

Adwokat Wojciech Krzysztoporski Wrocław

Adwokat Wojciech Krzysztoporski Wrocław

August 292016

Wrocław to miasto, w którym dostęp do pomocy prawnej jest stosunkowo szeroki, przy czym pojawienie się na rynku prawnym podmiotów nieprofesjonalnych, oferujących usługi prawne, powoduje, że klienci często bywają zdezorientowani i nie zawsze dokonują dobrych wyborów.

Adwokat Wojciech Krzysztoporski od ponad 25 lat prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką, reprezentując klientów w postępowaniu sądowym i przedsądowym i współpracując z adwokatami i radcami prawnymi na terytorium całej Polski.

Zakres specjalizacji kancelarii to m.in:

 • sprawy karne (narkotyki, przestępczość zorganizowana, przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, wypadki komunikacyjne, przestępstwa seksualne, etc.), sprawy karne wykonawcze, takie jak: przerwa w odbywaniu kary, dozór elektroniczny – “obrączka”, odroczenie wykonania kary, warunkowe przedterminowe zwolnienie – adwokat Wojciech Krzysztoporski w spawach karnych reprezentuje klientów na obszarze całego kraju;
 • sprawy cywilne (w tym gospodarcze), sprawy rodzinne (rozwód, władza rodzicielska, podwyższenie i obniżenie alimentów, kontakty z dziećmi po rozwodzie);
 • i inne.

W sprawach, w których zatrzymanemu grozi tymczasowy areszt, kancelaria jest w stanie zapewnić niezwłocznie pomoc prawną.

adres: Odrzańska 24-29/11, 50-114 Wrocław

telefon: 71 343 34 00

mail: kancelaria@krzysztoporski.com

strona: www.krzysztoporski.com

Więcej Informacji»
Kancelaria Adwokacka Marta Olejnik-Hejne Wrocław

Kancelaria Adwokacka Marta Olejnik-Hejne Wrocław

Kancelaria adwokacka Marta Olejnik-Hejne

August 262016

Wrocławska Kancelaria Adwokacka Marty Olejnik-Hejne to miejsce, w którym klienci mogą otrzymać fachową pomoc prawną w sprawach, które ich nurtują bądź utrudniają im funkcjonowanie. Adwokat specjalizuje się w sprawach o alimenty a także o rozwody, dotyczących właśnie prawa rodzinnego, ale chętnie podejmuje się także spraw z innych dziedzin prawa. Doskonałe przygotowanie i spore doświadczenie pozwalają prawniczce i jej zespołowi wypracować zadowalające rezultaty, dzięki czemu klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm i indywidualne podejście. Dobry adwokat we Wrocławiu to nie taka oczywista sprawa – dlatego warto skorzystać z oferty naszej kancelarii.

adres: ul. Krupnicza 13, lok. 201, 50-075 Wrocław

telefon: 71 721 50 70

mail: kancelaria@umocowana.pl

strona: www.umocowana.pl

Więcej Informacji»

Masz zamiar skonsultować się z prawnikiem ale nie jesteś pewien którego wybrać? Nie miałeś wcześniej doświadczenie z egzekwowaniem prawa lub potrzebujesz adwokata we własnej sprawie? Warszawska kancelaria założona przez Iwonę Zubrzycką-Ziębę będzie doskonałym rozwiązaniem jeśli potrzebujesz prawników zajmujących się sprawami rodzinnymi.

Więcej Informacji»
Wszystkie Lokalizacje Wszystkie Oceny

Wyniki Wyszukiwania

 • Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Pracza

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Pracza

  Prawo

  Czytaj więcej
 • Kancelaria Adwokacka adwokata Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie

  Kancelaria Adwokacka adwokata Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie

  Kancelaria adwokacka, Prawo

  Czytaj więcej
 • Kancelaria Adwokacka Wegner Kostka

  Kancelaria Adwokacka Wegner Kostka

  Kancelaria adwokacka

  Czytaj więcej
 • Dalkowska Jeżowska – kancelaria radców prawnych

  Dalkowska Jeżowska – kancelaria radców prawnych

  Prawo

  Czytaj więcej
 • Adwokat Aleksandra Krawczyk-Głowacka

  Adwokat Aleksandra Krawczyk-Głowacka

  Kancelaria adwokacka

  Czytaj więcej
 • Centrum Prawa Żywnościowego

  Centrum Prawa Żywnościowego

  Kancelaria adwokacka, Obsługa prawa firm

  Czytaj więcej
 • Prawnik Agata Kościuk – kancelaria adwokacka

  Prawnik Agata Kościuk – kancelaria adwokacka

  Kancelaria adwokacka

  Czytaj więcej
 • Minkus

  Minkus

  Kancelaria adwokacka

  Czytaj więcej
 • Adwokat Wojciech Krzysztoporski Wrocław

  Adwokat Wojciech Krzysztoporski Wrocław

  Kancelaria adwokacka

  Czytaj więcej
 • Kancelaria Adwokacka Marta Olejnik-Hejne Wrocław

  Kancelaria Adwokacka Marta Olejnik-Hejne Wrocław

  Kancelaria adwokacka

  Czytaj więcej
 • Kancelaria Adwokacka Iwona Zubrzycka-Zięba

  Kancelaria Adwokacka Iwona Zubrzycka-Zięba

  Prawo

  Czytaj więcej