Navigation Menu

Dolpap
July 222021

Firma Dolpap zajmuje się produkcją powlekanych papierów i folii i od początku istnienia sukcesywnie inwestuje w park technologiczny.

Więcej Informacji»

Industri Palety to firma zajmująca się produkcją palet przemysłowych I i II gatunku, o dopuszczalnym obciążeniu od 300 kg do 3000 kg/paletę. Klienci mogą zdecydować się na produkty w standardowych wymiarach, bądź też złożyć zamówienie na palety do składowania materiałów przemysłowych i budowlanych o indywidualnych rozmiarach. Industri Palety to producent otwarty na współpracę oraz skrupulatnie realizujący wszystkie usługi, mogący pochwalić się pozycją lidera w branży. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy i zachęcamy do kontaktu.  

Adres: ul. Pomorska 144, 70-812 Szczecin

Telefon: +48 739 859 250

Poczta: sprzedaz@industripalety.pl

Www: https://www.industripalety.pl/

Więcej Informacji»

JLB MET to firma oferująca obróbkę metalu oraz innych tworzyw za pomocą skrawania, za priorytet uznająca wysoką wydajność oraz jakość w odpowiednio niskich kosztach. Obsługując zarówno rynek krajowy jak i europejski, spółka produkuje wysokiej jakości komponenty, detale zamienne, seryjne, a także mało i średnio gabarytowe, wykorzystując maszyny od takich cenionych marek jak DMG Mori i Mitutoyo. JLB MET może pochwalić się posiadaniem certyfikatu dla systemu zarządzania zgodnie normami EN ISO 9001:2015 z obszaru skrawania metalu i aluminium. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Adres: Ul. Pomorska 144, 70-812 Szczecin

Poczta: biuro@jlbmet.pl

Telefon: +48 783 880 800 / +48 91 4615 696

Strona: http://jlbmet.pl/

Więcej Informacji»

Optimax-Agrol to firma, która oferuje wysokiej jakości preparaty dla roślin oraz zwierząt, które zostały wyprodukowane w oparciu o srebro koloidalne, zioła, probiotyki, elektrolity czy olejki eteryczne w atrakcyjnych cenach. W ofercie firmy znajdziemy między innymi bezpieczne dla środowiska środki poprawiające efektywność upraw, pasze i karmy dla zwierząt hodowlanych i wiele innych produktów dla gospodarstw rolnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy.

 

Adres: ul. Leśna21, 77-304 Rzecznica

adres e-mail:BIURO@OPTIMAX-AGROL.PL

WWW: HTTPS://OPTIMAX-AGROL.PL/

Więcej Informacji»
Bidonex
May 22018

Bidonex proponuje swoim klientom możliwość skorzystania z oferty producenta specjalizującego się w tworzeniu bidonów sportowych. Dzięki bogatemu wyborowi modelów każdy  klient może dopasować produkt do swoich indywidualnych potrzeb. Bidony z logo kupowane od producenta są dobrym rozwiązaniem dla firm, które chcą reklamować swoją działalność i promować logo za pomocą nowoczesnych metod. Bidony sportowe kojarzone są ze zdrowym trybem życia dlatego decydując się na taki gadżet prezentuje się firmę jako nowoczesne, wspierające ekologię przedsiębiorstwo. Zachęcamy do korzystania z usług Bidonex.

Adres: Podhalańska 12/1, 70-452 Szczecin

Telefon: +48 601 171 004

Poczta:office@bidonex.com

NIP: 8513202888

Więcej Informacji»
Furnimeb
April 262017

Furnimeb to producent mebli hotelowych, który oferuje klientom bogaty wybór serii meblowych, które z powodzeniem sprawdzą się zarówno w hotelach, jak i innych ośrodkach wypoczynkowych.

Więcej Informacji»
Wszystkie Lokalizacje Wszystkie Oceny

Wyniki Wyszukiwania