Navigation Menu


JLB MET to firma oferująca obróbkę metalu oraz innych tworzyw za pomocą skrawania, za priorytet uznająca wysoką wydajność oraz jakość w odpowiednio niskich kosztach. Obsługując zarówno rynek krajowy jak i europejski, spółka produkuje wysokiej jakości komponenty, detale zamienne, seryjne, a także mało i średnio gabarytowe, wykorzystując maszyny od takich cenionych marek jak DMG Mori i Mitutoyo. JLB MET może pochwalić się posiadaniem certyfikatu dla systemu zarządzania zgodnie normami EN ISO 9001:2015 z obszaru skrawania metalu i aluminium. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Adres: Ul. Pomorska 144, 70-812 Szczecin

Poczta: biuro@jlbmet.pl

Telefon: +48 783 880 800 / +48 91 4615 696

Strona: http://jlbmet.pl/

Więcej Informacji»
 Ekspert PV
May 192021

Dolnośląska firma Ekspert PV poprzez swoje nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne spełnia marzenia o niezależności energetycznej i braku zmartwień zmianom cen za prąd. Montując panele słoneczne na dachu lub gruncie, pochodzące wyłącznie od renomowanych marek jak QcellsLONGi czy Risen i Selfa, firma pomaga użytkownikom domowym oraz firmom zaspokoić zapotrzebowanie na energię elektryczną. Kompleksowy audyt u klienta umożliwia dobranie odpowiedniej instalacji, a dodatkowo, może on również liczyć na pomoc w wypełnieniu wniosków do dofinansowania. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy. 

Adres: ul. Chłopska 46, 55-080 SMOLEC

Telefon: +48 71 307 04 09

WWW: https://ekspertpv.pl/

Poczta: biuro@ekspertpv.pl

Więcej Informacji»

Zakład Ślusarski Katarzyna Pietrzak to istniejąca od kilkudziesięciu lat rzemieślnicza firma zajmująca się wytwarzaniem produktów wyposażenia pszczelich uli.

Więcej Informacji»
 Erowa
January 252020

 Erowa to przedsiębiorstwo, którego działalność ukierunkowana jest na dostarczanie zakładom produkcyjnym, działającym w przemyśle metalowym, rozwiązań i systemów zwiększających efektywność produkcji.  Zakres kompleksowej oferty obejmuje nie tylko zaproponowanie klientom przetestowanej w praktyce koncepcji, ale także wdrożenie jej w funkcjonujące już procesy produkcyjne.  Celem firmy jest umożliwienie zarówno dużym zakładom produkcyjnym, jak i mniejszym narzędziowniom zwiększenie konkurencyjności na rynku, dzięki wzrostowi produktywności. Erowa opiera się na połączeniu innowacji z tradycją, a pełen zakres oferty znajdą Państwo na stronie internetowej. 

Adres: ul. Spółdzielcza 37-39,  55-080  Kąty Wrocławskie

Telefon:  48 71 363 56 50

Poczta: info@erowa.com.pl

NIP: 7771264083

WWW: http://erowa.pl/

Więcej Informacji»
Ok Energy
June 232019

Ok Energy to profesjonalna firma zajmująca się wprowadzaniem do budynków mieszkalnych systemów fotowoltaicznych.

Więcej Informacji»
Globus Lighting

Globus Lighting

Globus Lighting

June 192019

Firma Globus Lighting jest specjalistom w zakresie oświetlenia przemysłowego i specjalistycznego. Jako jego producent daje możliwość dostosowania produktów do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Firma przeprowadza audyty oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego.

Więcej Informacji»
Czysta Ferma
November 142016

Dezynfekcja kurnika oraz mycie fermy to czynności, które muszą być prowadzone w regularnych dostępach czasu tak aby nie dać szansy żadnej groźnej epidemii rozwijać się na terenie gdzie przebywają zwierzęta. I trzeba powiedzieć, że usługi od firmy czystaferma.eu doskonale wpisują się w wymagania współczesnych ferm. Szybko i profesjonalnie takie czyszczenie może zostać wykonane w dowolnym miejscu w kraju. Korzystając z najnowszych osiągnięć technologii w tym zakresie oraz z doświadczenia ekipy pracowniczej każdy ma szansę na prowadzenie fermy zgodnie z wymogami higieny.

adres: 70-001 Szczecin

telefon: 509 631 295

e-mail: biuro@czystaferma.eu

www: www.czystaferma.eu

Więcej Informacji»
Wszystkie Lokalizacje Wszystkie Oceny

Wyniki Wyszukiwania