Navigation Menu

Powerman Sport

Powerman Sport

Powerman Sport

June 32020

Profesjonalne wyposażenie dla szkolnych sal sportowych, na boiska i orliki oraz dla wszystkich, którzy chcą uprawiać sport przy użyciu dobrej jakości akcesoriów – sklep z akcesoriami sportowymi Powerman Sport to miejsce, w którym znajdziecie niezbędne dodatki.

Więcej Informacji»
EV Bike
April 132020

EV Bike to znajdujący się w Warszawie sklep, posiadający bogaty asortyment innowacyjnych rowerów elektrycznych, zapewniających pełen komfort użytkowania, który jest uzależniony jedynie od stopnia naładowania baterii. Rowery elektryczne typu miejskiego posiadają wielostopniowe wspomaganie z panelu na kierownicy i podczas jazdy wymagają jedynie niewielkiego wysiłku, natomiast rowery trekkingowe, dostosowane do długich dystansów, pozwalają na przemierzanie nawet 160 km przy pełnym naładowaniu akumulatora. Dostępne są również wytrzymałe rowery górskie, które dobrze się sprawdzą przy bardziej wymagających warunkach i poręczne rowery składane. Zachęcamy do poznania pełnej oferty poprzez stronę internetową

Adres: ul. Hery 23, 01-497 Warszawa

Telefon: 22 638 1815

Poczta: biuro@evbike.pl

WWW: http://evbike.pl/

Więcej Informacji»
MADE BY Staniewicz
April 72020

W dobie coraz to powszechniejszej pracy przy komputerze i siedzącego trybu życia, należy rozważnie wybierać aktywności fizyczne uprawiane dla zdrowia czy hobby. Przykładem tego jest np. jazda na tradycyjnym rowerze dwukołowym, która szkodzi lędźwiowemu odcinkowi pleców poprzez 450 kg ucisk na kręgi. Alternatywą będzie w takim razie trójkołowy rower elektryczny jako projekt MADEBY Staniewicz, dzięki któremu jazda na rowerze stanie się wręcz lecznicza. Autorski projekt Roberta Staniewicza zakłada użycie wielowahaczowego zawieszenia i wspomagania, a do kompletu jest amortyzowana przyczepka do roweru. Produkcja i budowa rowerów nietypowych to wciąż rozwijająca się branża, warto więc zapoznać się z ofertą na stronie internetowej.

Adres: 03-966 Warszawa

Telefon: 535 940 301

Poczta: robertstaniewicz@wp.pl

WWW: https://madebystaniewicz.eu/

Więcej Informacji»
Tifarm
December 102019

Dbanie o swoje ciało staje się coraz bardziej powszechne, a społeczeństwo coraz chętniej sięga po suplementy diety celem uzupełniania niedoborów witaminowych, dla lepszego samopoczucia, czy poprawy własnego zdrowia. Dla najbardziej wymagających, z pomocą przychodzi Tifarm – najlepszy producent suplementów diety. Dbałość o używane surowce farmaceutyczne sprawia, że produkcja kontraktowa suplementów staje się coraz to powszechniejsza, a marka Tifarm zdobywa lojalność klientów. Elastyczność zamówień dla kapsułkowania suplementów w zakresie ilości, pozwala na spełnienie oczekiwań każdego rodzaju kontrahenta. Popularnością cieszą się również odżywki dla sportowców, które sprawdzą się nawet w przypadku najbardziej wygórowanych wymagań.

 

Adres: ul. Jaworowa 24 42-603 Tarnowskie Góry

Telefon: 609 715 758

Poczta: sekretariat@tifarm.pl

NIP: 6452396376

WWW: http://tifarm.pl/

Więcej Informacji»
ZygZak Snow
November 212019

ZykZak Snow to firma istniejąca na polskim rynku od kilku lat, zajmująca się sprzedażą sprzętu snowboardowego dla amatorów tego sportu, jak i profesjonalistów. Sporty zimowe w Polsce cieszą się coraz większą popularnością, co dostrzega firma z Białki Tatrzańskiej i oferuje jedynie wysokiej jakości sprzęt snowboardowy, by zadowolić każdego klienta.

Więcej Informacji»
Zyg Zak
September 212019

Zyg Zak to renomowany sklep snowboardowy. Funkcjonuje w ramach sklepu internetowego lecz posiada również sklep stacjonarny. Można go znaleźć w Białce Tatrzańskiej tuż przy Kotelnicy Białczańskiej i Termy Białka. 

Więcej Informacji»

Profesjonalna firma Rowery Holenderskie Tomasz Jabłoński świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu dystrybucji oraz serwisu rowerów. W bogatej ofercie firmy znajdziemy między innymi rowery renomowanych marek takich jak: Romet, Gazelle czy Popal. Dodatkowo w ofercie sklepu znajdziemy liczne akcesoria rowerowe oraz szeroki katalog profesjonalnej odzieży dla rowerzystów w skład, którego wchodzą: wygodne buty oraz komfortowe koszulki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy.

 

Rowery Holenderskie Tomasz Jabłoński

Adres:  ul. Margonińska 18, 64-820 Szamocin

Telefon kontaktowy: 502602226

Poczta: sklep@miejskierowery.pl

Strona internetowahttps://miejskierowery.pl

Więcej Informacji»
Wszystkie Lokalizacje Wszystkie Oceny

Wyniki Wyszukiwania