Navigation Menu

Trident Łódź
May 222020

Łódzka przychodnia stomatologiczna Trident Łódź, działając na rynku od ponad dwudziestu pięciu lat, oferuje szereg specjalistycznych usług z zakresu stomatologii oraz protetykiZarówno dwustanowiskowy gabinet stomatologiczny, jak i pracownia protetyczna wyposażone są w nowoczesny sprzęt, a bliska współpraca lekarza z technikiem dentystycznym pozwala na podejmowanie się nawet najbardziej nietypowych i precyzyjnych prac protetycznych. Stanowi to gwarancję w pełni satysfakcjonującego dla pacjenta końcowego efektu kosmetyczno-estetycznego. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej przychodni i zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.  

Adres: ul. Kilińskiego 82 lok.18 b, 90-012 Łódź

Telefon: 42 676 39 14

WWW: http://www.trident-lodz.pl/

Więcej Informacji»

Policealne Studium Techniki Dentystycznej to jedyna szkoła kształcąca Techników Dentystycznych w całym Lubuskiem.

Posiada ona status szkoły publicznej, realizując podstawy programowe w zawodzie technik dentystyczny nr  321402. Zgodnie  z  Rozporządzeniem  Ministra  Edukacji Narodowej z  dnia 07.02.2012,  (Dz. U. nr 34, poz., 184)

Więcej Informacji»
Dentalmed
June 202019

Dentalmed to centrum stomatologiczne, które kompleksowa zajmuje się leczeniem uzębienia. Dentalmed specjalizuje się przede wszystkim w chirurgii stomatologicznej. Wykonuje m.in. takie usługi jak: konsultacja chirurgiczna, ekstrakcja zęba w znieczuleniu, operacyjne usuwanie zęba, plastyka wędzidełka języka, resekcja korzenia, hemisekcja. Ponieważ zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej nie należą do przyjemnych, specjaliści w Dentalmed szczególnie mocno kładą nacisk na to, aby pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie. Przyjazna atmosfera jest tu fundamentalna.

Dental Med

Adres: ul. Hoża 27/2, 00-516 Warszawa

woj. Mazowieckie

E-mail: gabinet@dentalmed.net.pl

Telefon: 22 629 00 38

WWW: https://dentalmed.net.pl/

Więcej Informacji»

Gabinet Stomatologiczny Podralscy to indywidualne i profesjonalne podejście do każdego pacjenta. Zajmują się oni kompleksowa pomocą w postaci diagnostyki, wybielania zębów, stomatologii zachowawczej, usuwania zębów, leczenia kanałowego, protetyki koron i mostów, scalingu i piaskowania, a także leczenia paradontozy.

Więcej Informacji»
Perfect Dentalclinic
April 52019

Ośrodek leczenia stomatologicznego Perfect Dentalclinic mieści się w Gdańsku i oferuje swoim pacjentom opiekę najlepszych specjalistów. Oferuje on interdyscyplinarne i kompleksowe leczenie z zakresu różnych dziedzin stomatologii na bardzo wysokim poziomie.

Więcej Informacji»
Wszystkie Lokalizacje Wszystkie Oceny

Wyniki Wyszukiwania