Navigation Menu

MaWoGroup
January 102021

MaWoGroup to dolnośląska firma zajmujące się kompleksową obsługą firm transportowych, ukierunkowanych zarówno na transport krajowy, jak i międzynarodowy czy spedycję na terenie Unii Europejskiej. W oparciu o pasję do transportu i wieloletnie doświadczenie, firma proponuje swoim klientom najlepsze rozwiązania, które doskonale wpasowują się w indywidualne potrzeby oraz oczekiwania. MaWoGroup świadczy usługi z obszaru obsługi kadrowej, prawnej czy księgowej, a także wspierania pracowników delegowanych do pracy za granicą. Dodatkowo, firma jako pierwsza uruchomiła Numer Alarmowy – narzędzie ułatwiające pomoc kierowcom i właścicielom firm transportowych poruszających się po całej Europie. Zapraszamy. 

Adres: Ul. Witosa 1B, 59-307 Raszówka

E-mail: sekretariat@mawogroup.pl

Strona: https://mawogroup.pl/

 

Więcej Informacji»
Sortbud Kraków
September 252015

Firma Sortbud Kraków to profesjonalnie wyposażony zakład utylizacji odpadów. Jest to ceniony partner dla firm transportowych, zajmujących się wywozem śmieci. Przyjmując odbiór odpadów, wpisuje się w działania zmierzające do racjonalnej gospodarki odpadami, która przy obecnym tempie życia i zmianach cywilizacyjnych, przyczyniających się do zwiększania liczby produkowanych śmieci, jest niezwykle istotna.

Więcej Informacji»
Moda XXL
August 262015

Sklep internetowy z ciuchami w rozmiarach XXL dla puszystych. MyLady oferuje największą ilość różnorodnych ubrań oraz dodatków dla odzieży dla pań, które potrzebują nieco większych niż standardowe rozmiary. W MyLady mogą Państwo zamówić zarówno ciuchy codzienne, jak i casualowe i odzież wieczorową, między innymi suknie, golfy, tuniki czy spódnice.

Więcej Informacji»
Transpoll
August 262015

Firma z Łańcuta zajmuje się prywatnie przewozem osób na terenie regionu, województwa, kraju a także poza nim.

Więcej Informacji»
Wszystkie Lokalizacje Wszystkie Oceny

Wyniki Wyszukiwania