Navigation Menu

MaWoGroup
January 102021

MaWoGroup to dolnośląska firma zajmujące się kompleksową obsługą firm transportowych, ukierunkowanych zarówno na transport krajowy, jak i międzynarodowy czy spedycję na terenie Unii Europejskiej. W oparciu o pasję do transportu i wieloletnie doświadczenie, firma proponuje swoim klientom najlepsze rozwiązania, które doskonale wpasowują się w indywidualne potrzeby oraz oczekiwania. MaWoGroup świadczy usługi z obszaru obsługi kadrowej, prawnej czy księgowej, a także wspierania pracowników delegowanych do pracy za granicą. Dodatkowo, firma jako pierwsza uruchomiła Numer Alarmowy – narzędzie ułatwiające pomoc kierowcom i właścicielom firm transportowych poruszających się po całej Europie. Zapraszamy. 

Adres: Ul. Witosa 1B, 59-307 Raszówka

E-mail: sekretariat@mawogroup.pl

Strona: https://mawogroup.pl/

 

Więcej Informacji»

Firma transportowa BRODA Grzegorz Szczepański to profesjonaliści, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu potrafią przetransportować każde pianino i każdy fortepian z należytą troską, minimalizując jakiekolwiek ryzyko uszkodzenia.

Więcej Informacji»
Drzazga
August 282017

Drzazga to doświadczona firma komunalno-transportowa, oferująca swoje usługi na terenie Poznania i okolicznych miejscowości. Oferta skierowana jest w szczególności do większych i mniejszych firm oraz do osób prywatnych.

Więcej Informacji»
Wszystkie Lokalizacje Wszystkie Oceny

Wyniki Wyszukiwania