Navigation Menu

Serwis Rational
May 12020

W bogatej ofercie produktów firmy Rational znajdziemy piece gastronomiczne przeznaczone dla małych i większych firm gastronomicznych w zaskakująco niskich cenach. Oferowane przez firmę piece Rational SelfCookingCenter oraz Rational CombiMaster® Plus to nowoczesne urządzenia, które dzięki niewielkim rozmiarom i adekwatnej mocy, spełniają wszystkie wymagania Klientów. Dodatkowo firma oferuje wysokiej jakości usługi serwisowe. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową firmy.

 

 

Adres: Pogodna 66 05-077 Warszawa

Telefon kontaktowy505 555 610 / 22 610 55 50

Poczta

Strona internetowa: http://www.serwis-rational.waw.pl/

Więcej Informacji»

Decart Premio Express Legnica to firma z 50-letnim doświadczeniem na rynku oponiarskim. Specjalizuje się w fachowej obsłudze ogumienia. Swoje usługi świadczą dla pojazdów osobowych, dostawczych i rolniczych. Firma dba o swoich klientów wiedząc, że prawidłowo wykonana usługa, to bezpieczeństwo na drodze.

Więcej Informacji»
Limes Serwis
April 182019

Limes to autoryzowany serwis elektroniczny, który naprawia sprzęt RTV i AGD już od 27 lat. Doświadczenie w obsłudze gwarancyjnej i pogwarancyjnej, które posiadają procentuje szybką i dokładną naprawą. Zajmują się sprzętem RTV, AGD i audio, min. telewizorów, monitorów, wzmacniaczy, odkurzaczy i lodówek. Serwis posiada samochody firmowe do transportu sprzętu oraz najlepszy sprzęt diagnostyczny, który obsługują wykwalifikowani technicy, co zapewnia szybką i właściwą diagnozę. Duże zaplecze techniczne zapewnia bezpieczne magazynowanie. W przeszłości serwis współpracował także z krakowską Akademią Górniczo-Hutniczą. W wybranych, najlepszych Autoryzowanych Centrach Serwisowych Samsung, takich jak Limes Serwis, możesz dokupić usługę GUARD.

Adres: Tadeusza Kościuszki 56,30-114 Kraków

Telefon: +48 12 422-60-43

Poczta: info[at]limesserwis.pl

NIP: 6371923239

WWWlimesserwis.pl

Więcej Informacji»
Wszystkie Lokalizacje Wszystkie Oceny

Wyniki Wyszukiwania