Navigation Menu

HDS Pomorskie
November 302021

HDS Pomorskie to profesjonalna firma z Gdańska, która posiada doskonale wyposażone zaplecze techniczne, dzięki czemu z powodzeniem radzi sobie z bezpiecznym przewozem różnego rodzaju załadunku.

Więcej Informacji»

VitaOzon- Systemy Ozon Sauna to firma dostarczająca innowacyjnej technologii cieplno-parowej w postaci wielofunkcyjnych kabin rehabilitacyjnych. Ich produkty doskonale sprawdzają się w ośrodkach rehabilitacyjnych, gabinetach odnowy biologicznej oraz centrach

Więcej Informacji»

Złomowisko Stalowa Sylwia, to firma która oferuje indywidualne podejście dla klienta w zakresie skupu złomu, takiego jak mosiądz, aluminim, czy miedź oraz sprzedaży opału. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom, którzy korzystają z precyzyjnego sprzętu, wizyta w tym miejscu gwarantuje otrzymanie rzetelnej wyceny oraz wysokiej jakości obsługę. Firma Stalowa Sylwia oferuje również atrakcyjne ceny skupu metali takich jak miedź, aluminium, mosiądz, złom, a także profesjonalne wykonanie każdego zlecenia. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową firmy.

 

Informacje na temat firmy

Adres: ul. Ołbińska 27, 50-233 Wrocław

Telefon kontaktowy: 71/717-37-61

Pocztaskladwegla@onet.pl

Strona internetowahttps://stalowasylwia.pl/

Więcej Informacji»

MaWo Group to rzetelna firma, która oferuje szeroki wachlarz usług dla branży transportowej zawierające najważniejsze czynności, niezbędne do optymalnego prowadzenia firmy transportowej. Firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu firm transportowych zwierające rozliczanie czasu pracy kierowców, usługi z zakresu obsługi księgowości i kadr, obsługi prawnej czy profesjonalnych szkoleń w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą usług na stronie internetowej firmy.

 

Informacje na temat firmy

Adres firmy: Plac Wolności 4 „Inkubator Przedsiębiorczości” bud. AB pok. 303 oraz 305 , 59-220  Legnica

Telefon kontaktowy: 48 512 286 112

Poczta: sekretariat@mawogroup.pl

Strona internetowa: https://mawogroup.pl/

Więcej Informacji»
Innex
September 112021

Innex to firma, która oferuje sprawne systemy zabezpieczeń dla Państwa mienia. Korzystając z czujników, systemów alarmowych, kamer przemysłowych i zabezpieczeń sieci komputerowych oferowanych przez Innex, mogą Państwo mieć pewność, że Państwa własność będzie odpowiednio chroniona niezależnie od okoliczności. Innex podchodzi indywidualnie do każdej instalacji, oferując pełną personalizację usługi w zależności od oczekiwań, jakie stawiają klienci, których dobro i bezpieczeństwo stawiane jest na pierwszym miejscu. Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie internetowej, zapraszamy.

Adres: Władysława Broniewskiego 11, 55-095 Długołęka

Poczta: innex@innex.pl

Telefon: 48 71 750 38 52

Strona: https://innex.pl/

Więcej Informacji»

Jeżeli szukasz biura projektowego związanego z branżą kolejową to warto abyś zaznał się z ofertą firmy Estel. Estel to firma, która oferuje między innymi opracowania projektowe w zakresie systemów sterowania ruchem kolejowym zarządzających stacjami, wykorzystujące najnowocześniejsze technologie i wiele innych innowacyjnych rozwiązań w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą projektów kolejowych na terenie całego kraju na stronie internetowej firmy.

 

Nazwa: ESTEL SP. Z O.O. RBP SP. K. BIURO PROJEKTÓW SRK

Adres: ul. Jastrzębia 9/54 26-600 Radom
Telefon: 662 991 222
E-mail: biuro@estel-rbp.pl
Strona internetowa firmy: http://estel-rbp.pl/

Więcej Informacji»

Jeżeli szukasz transportu lawetą uszkodzonego pojazdu na drogach ekspresowych S5 czy S8 w okolicach Wrocławia lub usługi wymiany koła na autostradzie A4 dla przedsiębiorstw transportowych w przystępnie niskich cenach to warto abyś zapoznał się z ofertą firmy Jarex. Jarex gwarantuje najwyższej klasy usługi z zakresu pomocy drogowej na terenie całego województwa dolnośląskiego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy.

Telefon kontaktowy: 782 552 651

Strona internetowahttp://pomocdrogowas5trzebnica.pl/

Więcej Informacji»
IntoBeauty
June 32021

IntoBeauty to profesjonalna firma z Wrocławia, która skrupulatnie przygotowuje swoją ofertę. Wprowadzenie kolejnych urządzeń medycznych do katalogu wspominanej marki poprzedza długi proces. IntoBeauty realizuje tylko te projekty, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania ich klientów i sprawiają, że pielęgnacja skóry staje się jeszcze bardziej stateczna.

Więcej Informacji»

Ambasador Polskiego Transportu to platforma, która proponuje najlepsze rozwiązania dotyczące optymalizacji kosztów w firmach transportowych. Platforma zajmuje się wspieraniem rodzimego transportu poprzez dzielenie się informacjami dotyczącymi problemów branży transportowej oraz ich rozwiązań. Na stronie znajdziemy miedzy innymi informacje jak prawidłowo rozliczać czas pracy kierowcy, prowadzić kadry i finanse i wiele innych informacji. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową.

 

Adres: ul. Plac Wolności 4, 59-220 Legnica

Telefon: +48 608 221 991

Poczta: damian.bartnikowski@ambasadorpolskiegotransportu.pl

WWW: https://www.ambasadorpolskiegotransportu.pl/

 

Więcej Informacji»

AJR Studio Architektury przygotowuje kompleksowe projekty domów i innego rodzaju budynków, wykorzystując przy tym rozwiązania cechujące się nowoczesnością i wysoką funkcjonalnością.

Więcej Informacji»
BETA SECURITY ISO
April 292021

Jeśli szukasz obecnie godnych zaufania profesjonalistów specjalizujących się w ochronie fizycznej, monitoringu i innych zabezpieczeniach to powinieneś zapoznać się z pełną ofertą BETA SECURITY ISO na ich stronie internetowej.

Więcej Informacji»
Dom Aktywnego Seniora
March 232021

Dom Aktywnego Seniora to kameralny ośrodek wspierający działania aktywizacji osób starszych. Jest to prywatny dom opieki dla seniorów, nastawiony na zapewnienie swoim domownikom spokojnej starości wśród nowych przyjaciół i malowniczych leśnych terenów. Seniorzy mają szansę nawiązać nowe przyjaźnie i spędzać czas na wspólnym rozwijaniu zainteresowań oraz pasji. Do dyspozycji mieszkańców jest dziewięć miejsc, w pokojach dwu- oraz trzyosobowych, a placówka oferuje pobyty dzienne, krótkoterminowe oraz długoterminowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie internetowej.

Adres: ul. Brzezinka 27A 56-400 Brzezinka

Telefon: 537 854 652

E-mail: biuro@domaktywnegoseniora.com.pl

Strona: https://domaktywnegoseniora.com.pl/

Więcej Informacji»
FrankowaPomocPrawna.pl
March 182021

Zastanawiasz się jak unieważnić kredyt we frankach?

Więcej Informacji»

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą MSP i chciałbyś wystartować w przetargu ale brakuje Ci pieniędzy to warto abyś zapoznał się z ofertą firmy Ewadia, która oferuje bezpieczne poręczenia wadialne w przystępnych cenach. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej firmy, wypełnić formularz, wybrać kwotę oraz okres ważności poręczenia i już otrzymujemy poręczenie na wybraną przez nas kwotę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą usług na stronie internetowej firmy.

 

Adres: ul. Monte Cassino 32, 70-466 Szczecin

Kontakt mailowy: kontakt@ewadia.pl

Telefon: 91 424 31 30

Strona: https://ewadia.pl/

Więcej Informacji»
MaWoGroup
January 102021

MaWoGroup to dolnośląska firma zajmujące się kompleksową obsługą firm transportowych, ukierunkowanych zarówno na transport krajowy, jak i międzynarodowy czy spedycję na terenie Unii Europejskiej. W oparciu o pasję do transportu i wieloletnie doświadczenie, firma proponuje swoim klientom najlepsze rozwiązania, które doskonale wpasowują się w indywidualne potrzeby oraz oczekiwania. MaWoGroup świadczy usługi z obszaru obsługi kadrowej, prawnej czy księgowej, a także wspierania pracowników delegowanych do pracy za granicą. Dodatkowo, firma jako pierwsza uruchomiła Numer Alarmowy – narzędzie ułatwiające pomoc kierowcom i właścicielom firm transportowych poruszających się po całej Europie. Zapraszamy. 

Adres: Ul. Witosa 1B, 59-307 Raszówka

E-mail: sekretariat@mawogroup.pl

Strona: https://mawogroup.pl/

 

Więcej Informacji»

Jeśli szukasz profesjonalnych pomocy optycznych takich jak lupy, systemy aplanacyjne, okulary lornetowe to koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą salonów optycznych z Jeleniej Góry- Cztery Pory Wzroku.

Więcej Informacji»
Kratki ENERGY
December 272020

Fotowoltaika to ekonomiczny i ekologiczny system, który pozwala na tak zwaną odsprzedaż nadwyżki wytworzonej energii, a przy tym przyczynia się do ochrony środowiska.

Więcej Informacji»
Bureau Veritas
December 122020

BUREAU VERITAS to międzynarodowa sieć, działająca w branży usługi badań, inspekcji i certyfikacji. Poprzez swoje usługi, przedsiębiorstwo pomaga podmiotom gospodarczym przystosować się do ulegających zmianom i aktualizacjom międzynarodowych standardów, norm, dyrektyw czy wymagań prawnych. Wykorzystując nowoczesne laboratoria zlokalizowane na całym świecie, BUREAU VERITAS wykonuje ocenę zgodności produktów oraz towarów podmiotów z obowiązującymi wymogami, na potrzeby przemysłu produkcyjnego oraz przetwórczego, a także świadczy szereg innych usług. Więcej informacji dostępne jest na stronie internetowej. Zapraszamy.

 

Adres: Migdałowa 4, 02-796 Warszawa

NIP: 521-32-23-301

Telefon: +48 22 549 04 00

E-mail: biuro@pl.bureauveritas.com

WWW: https://www.bureauveritas.pl/

Więcej Informacji»

N-Home to wyjątkowe miejsce, w którym pracują doświadczeni agenci nieruchomości, zajmujący się profesjonalnym doradztwem przy zakupie mieszkań na rynku wtórym i pierwotnym. Biuro nieruchomości znajduje się przy ulicy Legionów 2/5 we Wrocławiu i w chwili obecnej współpracuje z ponad 50-cioma deweloperami.

Więcej Informacji»
EL-VAR
November 212020

Jeśli szukają Państwo firmy, która rzetelnie i fachowo wykona instalacje elektroniczne bądź fotowoltaiczne, warto zapoznać się z działalnością EL-VAR. Posiadając rozległe doświadczenie oraz szereg uprawnień, w tym uprawnienia SEP G1/E oraz G1/D, dające wymagane kwalifikacje zawodowe, firma oferuje kompleksowe rozwiązania dla domu oraz punktów sprzedaży, biur czy przemysłu. Oprócz kompleksowego wykonywania fotowoltaiki, w ofercie EL-VAR znajduje się montaż sieci LAN wraz z całym okablowaniem i możliwością instalacji światłowodu, przeprowadzenie pomiarów elektronicznych, ale także serwis poszczególnych komponentów oprogramowania oraz montowanych produktów. Więcej informacji dostępne jest na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

 

Adres: ul. Szkolna 17, 59-222 Rzeszotary

Telefon kontaktowy: 507 650 050

Poczta: biuro@el-var.pl

Strona internetowa: https://el-var.pl/

Więcej Informacji»

Jakub Gontarski – Oddech Ruch Transformacja ma swoje studio przy ulicy Stanisława Małachowskiego 4/2 we Wrocławiu i zaprasza na swoje zajęcia wszystkich tych, którzy chcieliby poznać korzyści z ćwiczeń oddechowych, dzięki treningowi ogólnorozwojowemu i oddechowemu, pomagającemu budować solidne fundamenty mentalno–fizyczne.

Więcej Informacji»
Atigo
October 92020

Mieszcząca się w Krakowie firma Atigo specjalizuje się w sprzedaży doskonałej jakości instalacji grzewczych, pochodzących od posiadającej wiodącą pozycję na rynku, sprawdzonej marki Buders Technika Grzewcza. Atigo działa kompleksowo, zaczynając od fachowego doradztwa w wyborze systemu grzewczego, dopasowanego pod indywidualne potrzeby klienta, po ich dostarczenie oraz profesjonalny montaż, zapewniający długotrwałe działanie systemów bez awarii. Dodatkowo, firma zajmuje się również fachowym serwisowaniem produktów Buders, obejmującym zarówno rutynową konserwację, jak i naprawy. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy i zachęcamy do poznania szczegółów oferty.   

 

Adres: Krakowskie Przedmieście 269, 32-087 Zielonki

Telefon:12 222 50 25

Poczta: biuro@atigo.pl 

NIP: 9452181246

WWW: http://www.atigo.pl/

Więcej Informacji»

Jeżeli szukasz firmy, która zajmuje się skupem silników elektrycznych po atrakcyjnych stawkach to warto abyś zapoznał się z pełną ofertą firmy TKM Recykling B2B. TKM Recykling Polska to prawdziwi profesjonaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w odbiorach elektro śmieci z firm, skupie kabli miedzianych i aluminiowych oraz w demontażu i wywozie gabarytowych maszyn produkcyjnych. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową firmy.

 

Adres: ul. Kupiecka 10, 52-427 Wrocław

Telefon kontaktowy794 40 40 46

Pocztaelektroodpady@tkmrp.pl

Strona internetowahttp://b2brecykling.pl/

Więcej Informacji»
administracjawww.pl
July 92020

Poszukujesz profesjonalnej firmy, która kompleksowo zaopiekuje się Twoją stroną internetową, e-sklepem lub blogiem?

Więcej Informacji»

Osobisty coach – Izabela Chojnicka-Wolna to wyjątkowa firma, która oferuje indywidualne sesje coachingu, psychodietetyki oraz z zakresu edukacji zdrowotnej na terenie Warszawy oraz Grodziska Mazowieckiego. Sesje z osobistego couchingu to wyjątkowe zajęcia podczas których Klient otrzymuje profesjonalną pomoc w osiąganiu celów, jakie sobie wyznaczył lub wyznaczy nowe cele. Wszystkie sesje przeprowadzane są przez specjalistkę z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu Klienci mogą liczyć na najwyższej jakości usługi oraz bezpieczeństwo. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową firmy.

Adres: ul. Magnolii 18, 96-321 Wycinki Osowskie k. Grodziska Mazowieckiego

Telefon: +48 508 371 184

Poczta:izabela@osobisty.coach

WWW: https://osobisty.coach/

Więcej Informacji»
Limon
May 132020

Limon to rodzinna firma mająca swoją siedzibę we Wrocławiu, która świadczy usługi pralnicze na najwyższym poziomie. Wspominana firma oferuje swoim klientom profesjonalne czyszczenie takich powierzchni jak:

Więcej Informacji»
Dojczfar
May 102020

Potrzebujesz zastępstwa dla uszkodzonych części swojego ciągnika od ręki? Szukasz firmy, która oferuje jedynie oryginalne i sprawdzone części zamienne do maszyn rolniczych?

Więcej Informacji»
Nomis
May 72020

UNISORBENT to flagowy produkt firmy Nomis, którego celem jest pomoc w minimalizowaniu negatywnego wpływu na środowisko wskutek wycieku substancji organicznych i nieorganicznych. Granulowana postać sprzedawanego produktu pozwala na jego wygodne użytkowanie bez obaw o dodatkowe zabrudzenia i niedogodności w użyciu. Sorbent jest idealną substancją zarówno do absorpcji oleju czy paliwa.Produkt firmy Nomis będzie doskonały do warsztatu ze względu na jego zastosowanie, a także niską cenę.Zapraszamy na stronę sklepu celem zapoznania się z pełną ofertą.

Adres: Al. Jana Pawła ll 7/16, 62-030 Luboń

Telefon: 697 230 079

Poczta: biuro@sorbent.eu

NIP: 7771284401

WWW: https://sorbent.eu/

Więcej Informacji»
SD Models
April 302020

SD Models to profesjonalna agencja modelingowaz długoletnim doświadczeniem w branży, które zdobywała nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju. Agencja specjalizuje się w kompleksowym wprowadzaniu do świata modelingu, zaczynających dopiero swoją karierę w świecie mody, modelom i modelkom. Działalność agencji opiera się na współpracy z najlepszymi agencjami zagranicznymi oraz z rozpoznawanymi na całym świecie fotografami czy projektantami. Podopieczni SD Models mogą brać udział w światowych targach mody oraz zdobywają umiejętności pozwalające na tworzenie międzynarodowych kampanii. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej agencji. 

Adres: ul. Widok 18/6, 00-023 Warszawa

Telefon: 696 006 009

Poczta: info@sdmodels.pl

NIP: 8871701974

WWW: https://sdmodels.pl/

Więcej Informacji»
EnergyON 
April 32020

Przedsiębiorstwo EnergyON oferuje szeroki wachlarz innowacyjnych produktów i usług z zakres zasilania, dla takich branż jak trakcja, energetyka i przemysł ropy i gazu, zielonej energii, IT czy sektora publicznego. Oferta obejmuje prostowniki, baterie trakcyjne oraz akumulatornie, które znacząco usprawnią na przykład pracę floty wózków widłowych, stworzenie centrów danych czy oświetlenia awaryjnego i wiele innych. Każda z realizacji rozpoczyna się od stworzenia projektu, a kończy na późniejszej obsłudze technicznej jak serwis czy utrzymanie. Zachęcamy do poznania szczegółów.

Adres:

ul. Sportowa 13, 

63-004

Gowarzewo

Telefon:

502 189 037

Poczta: info@energyon.eu.com

WWW: https://www.energyon.pl/

Więcej Informacji»
Korb Group
March 292020

Specjalizująca się od wielu lat w pośrednictwie pracy – agencja Korb Group oferuje liczne oferty pracy w branży przemysłowej i rolniczej.

Więcej Informacji»
Zuhab
March 252020

Zuhab to firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje innowacyjne usługi oraz produkty w atrakcyjnych cenach. W obecnych czasach profesjonalny monitoring jest jednym z najefektywniejszych środków ochrony mienia oraz osób, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu Zuhab specjalizuje się w montażu oraz serwisie monitoringu CCTV, pochodzącego z produkcji renomowanych i znanych producentów co jest gwarancją jakości oraz bezpieczeństwa. Dodatkowo w ofercie firmy znajdziemy usługi z zakresu montażu oraz konserwacji domofonów na terenie Warszawy oraz okolic. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową firmy.

 

Nazwa: Zuhab

Adres: Aleja Solidarności 159 / 101

E-mail: zuhab@obserwuj.com

Telefon: tel. 501 275 097

WWW: https://obserwuj.com/

Więcej Informacji»
Innex
March 162020

Firma Innex świadczy usługi montażowe systemów fotowoltaicznych na terenie dolnego śląska i okolic.

Więcej Informacji»
Sklep BHP Consulting
January 272020

Sklep BHP Consulting to doskonałe rozwiązanie dla m.in. pracodawców zatrudniających pracowników w kilku odrębnych placówkach, również obcojęzycznych. Szkolenia BHP online po angielsku i po polsku pozwolą na edukację pracowników w zakresie BHP, realizowaną w dogodnym miejscu i czasie. Atutem Sklepu BHP Consulting są takie produkty jak: szkolenia BHP online,  szkolenia VR z pierwszej pomocy, oceny ryzyka zawodowego, instrukcje bezpiecznej realizacji prac, analiza BHP a także prezentacje BHP Power Point. Kompleksowe podejście do tematu zapewnia sukces w zakresie edukacji pracowników, aby dalsza aktywność zawodowa przebiegała w zgodzie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy.

 

Adres: ul. Andrzeja Kmicica 28, 09-411 Biała

Telefon: 24 263 45 69

Poczta: pomoc@pogotowiebhp.com.pl

NIP: 7742471885

WWW: sklep.pogotowiebhp.com.pl

Więcej Informacji»

Zakład Instalacji Systemów Alarmowych zajmuje się wykonywaniem wysokiej jakości usług montażowych systemów monitoringu oraz zabezpieczeń w miejscu pracy, jak i domowym zaciszu, a wszystko to by zapewnić bezpieczeństwo na bardzo wysokim poziomie i dać sobie gwarancje w przypadku nieszczęśliwych losowych zdarzeń.

Więcej Informacji»
Yellow
September 212019

Yellow już od ponad 24 lat posiada doświadczenie w kompleksowej obsłudze językowej firm i instytucji. Oferta obejmuje tłumaczenia, obsługę konferencji oraz specjalistyczne szkolenia językowe w 58 językach świata z certyfikowaną jakością ISO.

Więcej Informacji»
ATGUM-SERWIS
August 222019

Firma ATGUM-SERWIS wykonuje naprawy bieżące i remonty taśm przenośnikowych. Jest to produkt stale eksploatowany, dlatego ważne jest, aby przeprowadzać regularne kontrole taśm pracujących. Odpowiednia konserwacja bębnów i taśm przyczyni się do dłuższej żywotności poszczególnych elementów. Firma wykonuje łącznie taśm zarówno na zimno, jak i na gorąco. W ofercie znaleźć można także docinanie uszczelnień gumowych przenośników.

ATGUM-SERWIS –  rzetelna firma prowadząca profesjonalne doradztwo z zakresu procesów wulkanizacji taśm przenośnikowych.

Adres: Os. Okrzei 6/126, 97-400 Bełchatów

Telefon: 600 056 653

Poczta: biuro@atgum-serwis.pl

NIP: 7692189105

WWW: atgum-serwis.pl

Więcej Informacji»
Pisanie Online
August 222019

Pisanie Online to firma zatrudniająca wykwalifikowanych redaktorów, którzy pomagają uczniom i studentom w pisaniu ich prac zaliczeniowych. Możliwa jest obsługa całościowa, jak i częściowa – usługa obejmować może napisanie pojedynczego elementu pracy lub całości, która będzie świetną podstawą do napisania własnej pracy zaliczeniowej. Firma stale optymalizuje proces realizacji, wdrażając udogodnienia takie jak chat online czy płatności elektroniczne.

Z pomocą Pisanie Online napiszesz wzorową pracę licencjacką, magisterską i inżynierską.

Adres: Ofiar Września 20B, 41-400 Mysłowice

Telefon: 730 888 730

Poczta: kontakt@e-konsultacje.net

NIP: 6251946516

WWW: e-konsultacje.net

Więcej Informacji»
FOR ECO
July 142019

Pracownia projektowa For Eco to prawdziwi specjaliści z zakresu projektowania wyjątkowych ogrodów, projektów zieleni przy inwestycjach mieszkaniowych oraz z zakresu ochrony środowiska w procesie inwestycyjnym. Szczególnie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą projektów zieleni, które dzięki kreatywnemu projektowaniu przestrzeni poprzez różnego rodzaju kompozycje roślinne oraz elementy małej architektury tworzą jej niepowtarzalny oraz wyjątkowy charakter. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy.

Adres: ul. Grzegórzecka 104/50, 31-559 Kraków

Telefon: 503 066 084

Poczta: foreco@op.pl

NIP: 8681671514

WWWfor-eco.eu

Więcej Informacji»
Czysto
June 262019

Czysto to profesjonalna firma świadcząca kompleksowe usługi porządkowe na terenie Warszawy i okolic. W bogatym katalogu usług znajdziemy między innymi: kompleksowe usługi porządkowe dla biur, instytucji oraz wspólnot mieszkaniowych, sprzątanie po budowlane, pranie wykładzin, mycie okien i wiele innych. Wszystkie usługi wykonywane są z należytą starannością przy wykorzystaniu nowoczesnych i bezpiecznych technologii i chemii dedykowanej specjalnie do sprzątania.

Adres: ul. Puławska 7/9, 02 – 515 Warszawa

Telefon: +48 603 358 560

Poczta: kontakt@czysto.org.pl

NIP:  822 214 11 94

WWWhttp://czysto.org.pl/

Więcej Informacji»
The Frame
June 262019

The Frame to studio sztuki cyfrowej. Realizuje wizualizacje 3D wnętrz, produktów i inwestycji budowlanych. Wizualizacje wykonane przez grafików z The Frame cechuje hiperrealizm. Obrazy przypominające zdjęcia rzeczywistych obiektów zachwycić mogą niejedną osobę. Z tego względu współpraca z The Frame polecana jest firmom, które chcą pozyskać nowych klientów jeszcze przed zrealizowaniem projektu.

The Frame współpracuje m.in. z inwestorami budowlanymi. To wizualizacje powstałe w studiu The Frame obrazują osobom poszukującym mieszkania, jak może wyglądać ich życie w nowym budynku.

Adres: ul. Babiego Lata 11, 53-020 Wrocław

Telefon: 782 018 708

Poczta: info@theframe.pl

NIP: 8842591916

WWWtheframe.pl

Więcej Informacji»
Opakowania Gajowczyk
June 212019

 Firma P.W. Gajowczyk to profesjonalny sklep internetowy posiadający bogatą ofertę opakowań kartonowych oraz papierowych na prezenty i nie tylko. W szerokim katalogu produktów znajdziemy między innymi: torby butelkowe, na zestawy alkoholowe np. na wino, ślubne, komunijne, walentynkowe, ogólne, świąteczne, dziecięce, kosze kartonowe oraz lampiony czy zawieszki. Wszystkie produkty wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz eleganckim wyglądem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej sklepu.

Adres: Piłsudskiego 9, 46-200 Kluczbork

Telefon: +48 603 764 578

Poczta: biuro@pwgajowczyk.pl

NIP: 751-124-14-70

WWWhttps://www.opakowania.pwgajowczyk.pl/

Więcej Informacji»
aitik
May 142019

aitik.pl to kompleksowe wsparcie dla firmy. Swoją pomoc oferują na terenie Wrocławia i okolic.

Więcej Informacji»

Firma transportowa BRODA Grzegorz Szczepański to profesjonaliści, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu potrafią przetransportować każde pianino i każdy fortepian z należytą troską, minimalizując jakiekolwiek ryzyko uszkodzenia.

Więcej Informacji»

Sokołów Team to agencja detektywistyczna zarządzana przez Roberta Sokołowa, byłego oficera policji, który posiada doświadczenie w służbie kryminalnej i prewencyjnej, a także absolwenta Wyższej Szkoły Policji. Motto Sokołów Team to: Nie ma spraw niemożliwych do wyjaśnienia. Jest to tylko kwestia zaangażowania odpowiednich sił i środków. Zwykle każdą sprawą zajmuje się dwoje detektywów, którzy zajmują się zbieraniem materiału dowodowego do spraw cywilnych, karnych i gospodarczych. Wspierają firmy, które chcą sprawdzić wiarygodność pracowników i kontrahentów. Wykonują też wywiady środowiskowe, zbierają informacje o ludziach, miejscach i zdarzeniach.

Adres: Sosnowiec, ul. Teatralna 9

Telefon: 795 755 110

Poczta: biuro@sokolow-team.pl

WWWsokolow-team.pl

Więcej Informacji»

Inżynier Marek Świtlicki to projektant, absolwent Politechniki Gdańskiej i kierownik oraz rzeczoznawca, który prowadzi firmę „Usługi Projektowe Marek Świtlicki”, która zajmuje się usługami projektowymi, diagnostycznymi oraz eksperckimi dla budownictwa. Przez 30 lat wykonał 1400 opracowań, co daje niezwykłe doświadczenie projektowe, które owocuje zaufaniem kolejnych klientów, w tym dużych firm takich jak SKANSKA, Poczta Polska, Energa, czy Alstom. Firma od 10 lat wykonuje również nieinwazyjne badania i skanowanie betonu, które pozwalają na zweryfikowanie stanu zbrojeń i otuliny bez naruszania konstrukcji. Dodatkowo wykonuje ekspertyzy pozwalające na określenie przyczyn zniszczeń.

Adres: Elbląg 82-300,  ul. Lubartowska 7

Telefon:  +48 502712370

Pocztam_switlicki@hot.pl

NIP: 5781624470

WWWswitlicki.pl

Więcej Informacji»
Pamir
April 52019

Pamir prowadzi działalność handlowo-usługową. Oferta firmy jest kompleksowa i obejmuje produkcję osłon okiennych, ich montaż i serwis. Firmę cechuje wysoka jakość, którą można dostrzec zarówno w samych produktach, jak i w usługach np. montażowych.

W asortymencie firmy znajdują się m.in. osłony okienne, np. żaluzje, rolety czy plisy. Pamir stale poszerza swoją ofertę o nowe systemy, a także wzory i kolory zgodne z aktualnymi trendami.

Firma Pamir swoją działalność realizuje głównie w Trójmieście. Do zapoznania się z ofertą zaprasza właścicieli zlokalizowanych tam biur firm, instytucji oraz prywatnych domów.

 

Adres: ul. Robotnicza 5B, 84-230 Rumia

Telefon: 602 351 003

Poczta: pamirrumia@o2.pl

NIP: 9581006321

WWW: pamirrumia.pl

Więcej Informacji»

Grzegorz “Moment” Płaczek oferuje usługę fotografowania ślubnego na terenie Krakowa, Warszawy i w innych miastach. Wieloletnie doświadczenie i umiejętność zatrzymywania chwil potwierdzone zostały przez wygrane w licznych konkursach fotograficznych. Grzegorz “Moment” Płaczek prowadzi również kursy fotograficzne dla fotografów ślubnych i uczy w jaki sposób uwieczniać wyjątkowe chwile.

Zapraszamy do skorzystania z możliwości wyjazdu na plenery ślubne za granicę – wyjątkowa sesja w przepięknym miejscu jest w zasięgu możliwości każdej pary. Skontaktuj się z fotografem i poznaj wolne terminy. Polecamy plenery ślubne w miejscach ważnych dla pary, np. w miejscu zaręczyn, poznania się czy w kraju którego odwiedzenie zawsze było marzeniem nowożeńców. Wyjątkowy krajobraz sesji pozwoli osiągnąć niespotykany i wyjątkowy efekt na fotografiach!

Adres: al. Modrzewiowa 12A, 30-224 Kraków

Telefon: +48 691 945 730

Poczta: fotografia@moment.com.pl

NIP6452015552

WWW: https://moment.com.pl

Więcej Informacji»

Iwona i Mirek Gierzkiewicz od lat konsekwentnie budują swoją sieć konsultantek Oriflame. Współpraca z tą szwedzką marką i dołączeniu do klubu konsultantów pozwala cieszyć się od początku współpracy licznymi przywilejami – niższymi cenami kosmetyków, premiami, bonusami i ciekawymi nagrodami rzeczowymi. Zarejestrowanie się w klubie Oriflame jest niezwykle proste, wystarczy bowiem wypełnić krótki formularz dostępny na stronie internetowej, aby móc cieszyć się dostępem do świata kosmetyków całą dobę.

Oriflame to jednak nie tylko dostęp do kosmetyków naturalnych w niższych cenach, ale również możliwość budowania swojej sieci konsultantek i zdobycie niezależności finansowej i szansy na uczestnictwo w wyjazdach i szkoleniach marki.

Adres: –

Telefon: –

Poczta: –

NIP: –

WWW: http://gierzkiewicz.pl/

Więcej Informacji»
Staglass

Staglass

Staglass

April 92018

Staglass Poznań świadczy wysoką jakość usług szklarskich. W ramach prowadzonej działalności specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowych kabin prysznicowych na wymiar, również w miejscach nietypowych, pod skosami itd. Usługi szklarskie szyte na miarę potrzeb klienta – lustra na wymiar, drzwi szklane i balustrady szklane. Jeżeli zależy ci na wysokiej jakości  usług zapraszamy do skorzystania ze wsparcia proponowanego przez Staglass. Bliskie sąsiedztwo Poznania, pozwala mieszkańcom miasta na korzystanie z fachowych usług. Zapraszamy do zapoznania się z galerią realizacji dostępną na stronie internetowej.

Adres: Os. Kalinowe 13A/4, 62-090 Rokietnica

Telefon:  510 338 238

Pocztainfo@staglass.pl

NIP: 972-097-60-24

WWWwww.staglass.pl

Więcej Informacji»
Drzazga
August 282017

Drzazga to doświadczona firma komunalno-transportowa, oferująca swoje usługi na terenie Poznania i okolicznych miejscowości. Oferta skierowana jest w szczególności do większych i mniejszych firm oraz do osób prywatnych.

Więcej Informacji»
InfiniteSmile

InfiniteSmile

Fotobudka InfiniteSmile

March 12017

Wybierając ofertę usługową, którą przygotowała firma InfiniteSmile Wrocław, zyskujesz nowoczesną, popularną usługę – wynajem fotobudki, która pozwoli ci nadać swojemu przyjęciu niepowtarzalny charakter. Zaproponowanie swoim gościom możliwości skorzystania z fotobufki podczas imprezy to doskonała szansa na stworzenie wyjątkowej atmosfery, pełnej radości i żartów. InfiniteSmile zapewnia fotobudkę na wesela i innego rodzaju przyjęcia. Zależnie od rodzaju oferty i czasu wynajmu firma może dostarczyć także zabawne gadżety i akcesoria. Nad korzystaniem z budki czuwa asystent, który w razie potrzeby pomoże w skorzystaniu z urządzenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą – wynajem fotobudki na różnego rodzaju przyjęcia rodzinne czy firmowe to doskonała okazja do wspólnej zabawy.

Adres: ul. Słonimskiego 3H/26, 50-304 Wrocław

Telefon: 883 657 321

Poczta: kontakt@infinitesmile.pl

NIP: ———-

 

Więcej Informacji»
Kasy fiskalne ACLAS Wrocław

Kasy fiskalne ACLAS Wrocław

Kasy fiskalne ACLAS

January 252017

Dealer urządzeń dla handlu i obsługi klienta zapewnia doskonałej jakości kasy fiskalne. Marka ACLAS jest znana i ceniona na całym świecie, zapewnia możliwość zaproponowania wyższego poziomu obsługi klienta w prowadzonym punkcie usługowym. Dbając o sprzedaż kas fiskalnych najwyższej jakości dostarczamy naszym klientom nowoczesne, poręczne urządzenia o łatwej, intuicyjnej obsłudze. Dodatkowe opcje pozwalają na poprawę wydajności kas fiskalnych i zapewniają ich użytkownikom np. możliwość zapisu danych na karcie pamięci, co ułatwia przechowywanie danych i raportów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do wyboru urządzeń najlepiej odpowiadającym potrzebom prowadzonego biznesu.

Adres: ul. Łaciarska 7, 50-104 Wrocław

Telefon: 693 020 008

Poczta: biuro@fiskalne-kasy.com

WWW: http://www.fiskalne-kasy.com/

Więcej Informacji»
Studio Piątkowscy Gliwice

Studio Piątkowscy Gliwice

Fotograf - Piątkowscy Gliwice

January 132017

Nowoczesne usługi fotograficzne, jakie oferuje Studio Piątkowscy działające w Gliwicach pozwalają zapewnić Klientom wyjątkowe realizacje. Atrakcyjne ceny, szeroki zakres usług oraz zróżnicowana oferta – dzięki temu znajdziesz zadowalające efekty.

Więcej Informacji»
Black Cat
November 232016

Dlaczego ludzie korzystają z usług detektywów? Można wyszczególnić wiele powodów, ale przeważnie są to sprawy wymagające specjalnych zdolności oraz profesjonalizmu.

Więcej Informacji»

Maciej Dyduch to wykwalifikowany rzeczoznawca majątkowy, który swoją działalność prowadzi we Wrocławiu gdzie dokonuje wycena na potrzeby klientów indywidualnych jak i firm. W pracy swojej kieruje się on przede wszystkim skrupulatnością oraz dokładnością. Terminowo wykonuje operaty szacunkowe różnych nieruchomości dla potrzeb administracyjnych oraz prawnych. Klienci korzystający z usług tego rzeczoznawcy chwalą sobie rzetelność każdego opracowania i świadczenie usług kompleksowych: poza operatami szacunkowymi przeprowadza on także ekspertyzy i doradza w kwestii nieruchomości, ich zarządzaniem oraz inwestycjami.

adres: ul. Wietrzna 40/7, 53-024 Wrocław

telefon: 665-269-002

mail: biuro@dyduchnieruchomosci.pl

Więcej Informacji»
Obsługa BHP z MultiKontrakt

Obsługa BHP z MultiKontrakt

ul. Trzebnicka 72 lokal 1A, 50-231 Wrocław

October 132016

Obsługa BHP jest często uwzględniania w outsourcingu wielu firm. Nie tylko zakłady produkcyjne muszą przestrzegać rygorystycznych zasad dotyczących zachowania zasad bezpieczeństwa pracy ale także wszystkie firmy, nawet te które działają tylko na powierzchniach typowo biurowych. Stąd potrzebne są usługi BHP, które zaspokoją potrzeby firm działających w kraju. Prowadzą one nie tylko szkolenia ale są w stanie zatwierdzić odpowiednie dokumenty dopuszczające pracowników do pracy na danym stanowisku pracy. Jedną z nich jest firma Multikontrakt, która zajmuje się nie tylko szeroko pojętymi szkoleniami ale także audytami BHP czy doradztwem w zakresie bezpieczeństwa podczas pracy.

adres: ul. Trzebnicka 72 lokal 1A, 50-231 Wrocław

telefon: 71 70 70 949

e-mail: info@kontrakt.eu

strona: www.kontrakt.eu

Więcej Informacji»
Vector

Vector

Vector Łódź

September 22016

Vector to firma zajmująca się sprzątaniem od lat. Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę usług porządkowych w Łodzi i w Warszawie. Zajmujemy się profesjonalnymi usługami sprzątania i czyszczenia. Nasza firma powstała po to, aby pomagać osobom, które muszą uporządkować wyjątkowo zaniedbane nieruchomości. Często taka czynność jest trudna dla osób, które nie mają odpowiedniego sprzętu do profesjonalnego czyszczenia. Sprzątanie komórek, garażów oraz piwnic jest często zadaniem wymagającym i trudnym, warto w miarę możliwość skorzystać z profesjonalnej pomocy. Podejmujemy się także trudnych i emocjonalnych zdarzeń takich jak np. ozonowanie po zmarłych lub sprzątanie po samobójcach, takie zadania są dla rodzin niezwykle trudne, warto zatem skorzystać z pomocy specjalistów.

adres: Orzechowa 9/3, 94-205 Łódź

telefon: 42 649 81 48

mail: uslugi.sprzatajace@onet.pl

strona: http://vector-uslugi.pl/

Więcej Informacji»
Meritum – przegrywanie VHS na DVD

Meritum – przegrywanie VHS na DVD

Przegrywanie VHS na DVD Meritum

August 302016

W firmie Meritum klienci mogą liczyć na profesjonalnie zrealizowane usługi archiwizacji licznych danych, w tym danych mających wartość historyczną lub sentymentalną. Firma oferuje swoim klientom przegrywanie VHS na DVD, usługę, która umożliwia zachowanie nagrań wykonanych w wychodzących z użycia technologiach. Przegrywanie kaset VHS na DVD to szansa na ocalenie nagrań od bezpowrotnej utraty danych, zachodzącej na skutek działania czynników zewnętrznych (wilgoci, promieni słonecznych, temperatury itp.). Dzięki naszym usługom możesz ocalić od zapomnienia i zniszczenia wiele cennych pamiątek.

adres: ul. Łużycka 65 lok.109, 30-658 Kraków

telefon: 606 502 502

mail: biuro@nagrywanie.net.pl

strona: www.nagrywanie.net.pl

Więcej Informacji»
Fotograf dziecięcy wPieluszce.pl
July 202016

Studio fotografii dziecięcej wPieluszce.pl to wyjątkowa fotografia dziecięca wykonywana z pasją. Fotograf dziecięcy musi mieć podejście do dzieci, zwłaszcza tak małych – a Alinie Płaczek z pewnością go nie brakuje. Jej zdjęcia są pełne światła, ciepła i uroku. Zapewnia dzieciom bezpieczny klimat dlatego każda sesja noworodkowa przebiega spokojnie i bez zakłóceń. Rodzice w tym czasie są tuż obok. Fotografie wykonywane są także dzieciom do pierwszego roku życia i dzieciom starszym. Można w ten sposób stworzyć wspaniałe pamiątki szybko upływającego czasu dzieciństwa swoich pociech. Działamy na terenie Krakowa, a także na Śląsku i w regionie małopolskim.

adres: ul. Olszewskiego 34 43-210 Kobiór

telefon: 600 720 934

mail: studio@wpieluszce.pl

strona internetowa: http://wpieluszce.pl/

Więcej Informacji»
Usługi porządkowe CleaningCare Wrocław
July 192016

Jeśli chcesz, aby w Twoim biurze panował ład i porządek, aby Twój obiekt handlowy był czysty i pachniał świeżością lub żeby Twoje mieszkanie było przyjemnym, czystym miejscem – firma Cleaning Care Wrocław może zapewnić ci takie standardy. Dzięki wysokiemu profesjonalizmowi oraz sporemu doświadczeniu współpracy z większymi podmiotami firma może zaoferować swoim klientom – tak indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom i koncernom – doskonale przygotowane usługi porządkowe. Wykonane przez Cleaning Care Wrocław sprzątanie biur czy powierzchni magazynowych oraz czyszczenie podłóg i wykładzin może być traktowane jako usługa jednorazowa lub prowadzone w ramach stałej współpracy, zależnie od potrzeb klienta.

adres: ul. Gosławicka 9/1, 54-107 Wrocław

telefon: 510 148 549

mail:  biuro@cleaningcare.pl

strona internetowa: www.cleaningcare.pl

Więcej Informacji»
Nietuzinkowa Fotografia – Sesje Ślubne

Nietuzinkowa Fotografia – Sesje Ślubne

Fotografia Weselna Warszawa

June 72016

Profesjonalnie wykonana fotografia weselna Warszawa to usługa, którą trudno czasem znaleźć. Tymczasem fotograf ślubny Bartosze Beksa prowadzący działalność NietuzinkowaFotografia.pl oferuje swoim klientom doskonale przygotowane sesje ślubne – wyjątkowe zdjęcia z tego tak ważnego dnia, dzieki którym będziecie mogli wspominać go i cieszyć się nim jeszcze przez wiele lat. Aby sesja ślubna była udana, potrzebne jest odpowiednie podejście fotografa, który pomoże młodej parze oswoić się z obiektywem i poczuć się swobodnie. Fotograf ten z pewności ułatwi wam zadanie.

Dane:

Bartosz Beksa

telefon: 608 541 535

poczta: foto@nietuzinkowafotografia.pl

strona internetowa: www.nietuzinkowafotografia.pl

Więcej Informacji»
Fotoklaps
December 42015

Chcesz wspólnie z profesjonalnym, doświadczonym fotografem zrealizować znakomitą, jedyną w swoim rodzaju sesję ślubne jako pamiątkę swojego ślubu? Studio Fotoklaps z Jeleniej Góry może zaoferować Ci znakomite warunki oraz realizację sesji zdjęciowej w najciekawszych plenerach w bliskim otoczeniu Karkonoszy. Sesje zdjęciowe dla par małżeńskich należą do jednych z najciekawszych. Fotografia Fotoklaps to także reportaże zdjęciowe, sesje wykonywane dla firmy oraz fotografia produktowa. Więcej informacji oraz bardzo bogate portfolio, znaleźć można na stronie internetowej.

Adres: ul. Sobieskiego, 58-500 Jelenia Góra

Telefon: 606 600 893

Poczta: kontakt@fotoklaps.pl

NIP: 694 158 40 40

www: http://www.fotoklaps.pl

Więcej Informacji»

Marvid to studio artystyczne, które profesjonalnie, zawodowo zajmuje się przygotowywaniem sesji ślubnych oraz realizuje wideofilmowanie na potrzeby par młodych. Część znakomitego portfolio mogą Państwo obejrzeć na stronie Marvid, gdzie znajdują się zdjęcia zarówno wykonane przed ślubem, jak i w kościele, na sali weselnej czy też we właściwej sesji ślubnej wykonywanej po weselu.

Więcej Informacji»
Ecomack
August 262015

Zależy Ci na czystości oraz pozbyciu się drobnoustrojów, przez których tworzy się nieświeże powietrze w Twoich najbliższych, codziennym otoczeniu ? Ecomack może być firmą, z której usług warto skorzystać, kiedy chcesz zadbać o to, aby kurz nie był już Twoim codziennym towarzyszem.

Więcej Informacji»
PHU Błysk Sprzątanie
August 262015

Błysk jest krakowskim przedsiębiorstwem specjalizującym się w usługach sprzątających na potrzeby firm oraz osób prywatnych. Zespół specjalistów od konserwacji powierzchni płaskich, wnętrz oraz przestrzeni zewnętrznych zajmie się doprowadzeniem każdego pomieszczenia do idealnego stanu.

Więcej Informacji»

BIA to zespół detektywów ze Śląska zajmujący się rozwiązywaniem najtrudniejszych spraw dla detektywów a także wykonujący coraz popularniejszy i skuteczniejszy wywiad gospodarczy. Celem wywiadu gospodarczego jest zgromadzenie informacji dotyczących działań różnych firm oraz instytucji. Mowa między innymi o obrocie finansowym, przekształceniach prawnych, sposobach finansowania, zakupach, klientach czy innego rodzaju wiadomościach mogących być atrakcyjnymi w procesie konkurowania na rynku.

Więcej Informacji»
Synpiria Sp. z o.o.
August 202015

Budownictwo w Polsce rozwija się, mimo iż profesjonalna kadra często wybiera karierę zagranicą. Na szczęście firma Synpiria może zastąpić część osób, a najważniejsze inwestycje budowlane mogą być dzięki temu realizowane bez opóźnień. Synpiria stawia na odpowiedzialność oraz wyjątkowe zaangażowanie w każdy projekt.

Więcej Informacji»
Spy24
August 202015

Detektywi. Czym się zajmują? Wszystkim tym z czym nie może sobie poradzić zwykły szary człowiek, a nawet policja. Spy24 jest grupą detektywów, którzy powiązania są ze sobą na terenie całego kraju. Dzięki temu mogą szybko reagować oraz za sprawą wymiany danych rozwiązywać trudne sprawy szybko i skutecznie. Jeśli chcesz wiedzieć czy bliska Ci osoba jest w stosunku do Ciebie szczera lub czy w Twojej firmie nie dochodzi do potajemnych schadzek, przekrętów czy oszust to usługi Spy24 są dla Ciebie.

Więcej Informacji»
Hydromont
August 202015

Hydromont to już ponad 30 lat doświadczenia. Jesteśmy spółką, która profesjonalnie zajmuje się zróżnicowanymi pracami wodno-kanalizacyjnymi na potrzeby osób prywatnych, firm czy też instytucji publicznych. Posiadamy wygodny, nowoczesny sprzęt, zdolny sprostać każdemu zadaniu, zaś nasi pracownicy doskonale rozumieją potrzebę szybkiego wykonania prac, zwłaszcza wtedy, kiedy dochodzi do sytuacji awaryjnej.

Więcej Informacji»
Wszystkie Lokalizacje Wszystkie Oceny

Wyniki Wyszukiwania