Navigation Menu

Zabobrze Centrum Medyczne
November 242021

Zabobrze Centrum Medyczne jest to nowoczesna i godna polecenia przychodnia z Jeleniej Góry, oferująca profesjonalne usługi medyczne związane z podstawową opieką zdrowotną, a także opiekę lekarzy specjalistów w ramach działania poradni specjalistycznych.

Więcej Informacji»

Jeśli odczuwasz niedowłady, bóle, parestezje oraz osłabienie mięśni, warto wykonać badanie EMG, diagnozujące funkcje nerwów i mięśni. Pracowania badań EMG w Lublinie specjalizuje się w pełnej diagnostyce EMG i przewodnictwa nerwowego, wykonywanego przez zespół specjalistów od bezbolesnych i skutecznych testów elektromiograficznych. Dzięki tej metodzie diagnostycznej możliwe jest szybkie wykrycie schorzenia neurologicznego i podjęcie odpowiednich kroków leczenia.  Badanie wykonywane jest poprzez stymulowanie nerwów krótkotrwałymi impulsami elektrycznymi o niskim natężeniu, podawanymi przez skórę w diagnozowanym miejscu i cechuje się wysoką dokładnością. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. 

Adres: aleja Kompozytorów Polskich 8, 20-848 Lublin

Telefon: 81 741 54 07 lub 669 137 000

Poczta: sebastianszklener@gmail.com

WWW: https://pracownia-emg.pl/

Więcej Informacji»
Dom Aktywnego Seniora
March 232021

Dom Aktywnego Seniora to kameralny ośrodek wspierający działania aktywizacji osób starszych. Jest to prywatny dom opieki dla seniorów, nastawiony na zapewnienie swoim domownikom spokojnej starości wśród nowych przyjaciół i malowniczych leśnych terenów. Seniorzy mają szansę nawiązać nowe przyjaźnie i spędzać czas na wspólnym rozwijaniu zainteresowań oraz pasji. Do dyspozycji mieszkańców jest dziewięć miejsc, w pokojach dwu- oraz trzyosobowych, a placówka oferuje pobyty dzienne, krótkoterminowe oraz długoterminowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie internetowej.

Adres: ul. Brzezinka 27A 56-400 Brzezinka

Telefon: 537 854 652

E-mail: biuro@domaktywnegoseniora.com.pl

Strona: https://domaktywnegoseniora.com.pl/

Więcej Informacji»
Sanity System
March 222021

Wieloletnie doświadczenie w pracy z generatorami ozonu marki pochodzącej z Włoch- Sanity System – pozwoliło jej opracować innowacyjną technologię, która zapewnia szybką, a przede wszystkim bezpieczną i efektywną dezynfekcję pomieszczeń i pojazdów. Produkty od Sanity System  doskonale radzą sobie również w wymagających najwyższej dokładności warunkach ozonowania po koronowirusie.

Więcej Informacji»

Ośrodek Terapii Uzależnień FreeDom mieszący się w Mirkowie w województwie dolnośląskim, na co dzień zajmuje się profesjonalnym leczeniem osób borykających się z różnego rodzaju nałogami, również z uzależnieniami o podłożu behawioralnym, takimi jak między innymi:

Więcej Informacji»
Medus
December 112020

Dostęp do profesjonalnego sprzętu medycznego w atrakcyjnych cenach bywa wyzwaniem, dlatego też mając na uwadze dobro i komfort polskich pacjentów, firma Medus oferuje szeroki wybór wysokiej jakości medycznego sprzętu powystawowego. W ofercie działającego na terenie Dolnego Śląska sklepu dostępne są między innymi funkcjonalne schodołazy, dzięki którym poruszanie się po schodach staje się łatwiejsze, wózki elektryczne oraz inwalidzkie czy też szeroka gama sprzętu rehabilitacyjnego. Dodatkowo, klienci mogą być pewni, iż wysoko wykwalifikowany personel pomoże w wyborze najbardziej odpowiadającego ich potrzebom urządzenia. Zapraszamy do poznania pełnej oferty.

Adres: ul. Brzegowa 18, 57-100 Strzelin

Telefon: (71) 39 21 428

Poczta: sklep@medus.pl

NIP: 887-16-19-385

WWW: http://medus.pl/sprzetuzywany/

Więcej Informacji»
Praktyka24
December 62020

Praktyka24 to działające całodobowo centrum medyczne zlokalizowane we Wrocławiu, świadczące kompleksowe usługi medyczne na najwyższym poziomie. W ramach oferty gabinetu mogą Państwo skorzystać z pomocy lekarzy pierwszego kontaktu oraz ratowników medycznych, stomatologów i ortopedów, a także psychoterapeutów i nie tylko. W razie potrzeby, Praktyka24 realizuje również całodobowe wizyty domowe, nie tylko na terenie Wrocławia, ale również poza, w granicach całego obszaru województwa dolnośląskiego. Decydując się na skorzystanie z oferowanych usług medycznych mogą być Państwo pewni otrzymania rzetelnej pomocy medycznej w rozsądnych cenach. Zapraszamy do poznania szczegółów.  

Adresy:

  1. ul. Mieszczańska 23/1
    50-201 Wrocław
  2. ul. Strzegomska 196a/18
    54-432 Wrocław

Telefon: 515 273 166

Poczta: anatom-mucha@wp.pl

NIP: 894-268-75-09

WWW: http://praktyka24.pl/

Więcej Informacji»
NZOZ DENTYSTYKA
October 202020

Poszukujesz sprawdzonego stomatologa w Zawierciu, który ma w swojej ofercie usuwanie osadów przy pomocy ultradźwięków?

Więcej Informacji»
Trident Łódź
May 222020

Łódzka przychodnia stomatologiczna Trident Łódź, działając na rynku od ponad dwudziestu pięciu lat, oferuje szereg specjalistycznych usług z zakresu stomatologii oraz protetykiZarówno dwustanowiskowy gabinet stomatologiczny, jak i pracownia protetyczna wyposażone są w nowoczesny sprzęt, a bliska współpraca lekarza z technikiem dentystycznym pozwala na podejmowanie się nawet najbardziej nietypowych i precyzyjnych prac protetycznych. Stanowi to gwarancję w pełni satysfakcjonującego dla pacjenta końcowego efektu kosmetyczno-estetycznego. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej przychodni i zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.  

Adres: ul. Kilińskiego 82 lok.18 b, 90-012 Łódź

Telefon: 42 676 39 14

WWW: http://www.trident-lodz.pl/

Więcej Informacji»

Specjalistyczne Centrum Medyczne 1look znajduje się we Wrocławiu przy alei gen. Hallera 190/2 i oferuje swoim pacjentom profesjonalne konsultacje, zabiegi, a także i  rehabilitację prowadzone przez specjalistów z różnych specjalizacji.

Więcej Informacji»

Psycholog Małgorzata Małek w swoim gabinecie mieszczącym się w Świdnicy oferuje kompleksową pomoc w leczeniu zaburzeń nastroju, w tym depresji oraz zaburzeń lękowych czy snu. Specjalizuje się w prowadzeniu konsultacji psychologicznych oraz psychoterapii indywidualnych. Pani Małgorzata posiada nie tylko wykształcenie psychologiczne, ale także pedagogiczne, które wykorzystuje podczas pracy z dziećmi i młodzieżą oraz należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej

Adres: ul. Strzelińska 6, 58-100 Świdnica

Telefon532 578 241

Poczta: gabinetpsychologicznymalek@gmail.com

NIP8842548435

WWW: http://psychologswidnica-malek.pl/

Więcej Informacji»
MADE BY Staniewicz
April 72020

W dobie coraz to powszechniejszej pracy przy komputerze i siedzącego trybu życia, należy rozważnie wybierać aktywności fizyczne uprawiane dla zdrowia czy hobby. Przykładem tego jest np. jazda na tradycyjnym rowerze dwukołowym, która szkodzi lędźwiowemu odcinkowi pleców poprzez 450 kg ucisk na kręgi. Alternatywą będzie w takim razie trójkołowy rower elektryczny jako projekt MADEBY Staniewicz, dzięki któremu jazda na rowerze stanie się wręcz lecznicza. Autorski projekt Roberta Staniewicza zakłada użycie wielowahaczowego zawieszenia i wspomagania, a do kompletu jest amortyzowana przyczepka do roweru. Produkcja i budowa rowerów nietypowych to wciąż rozwijająca się branża, warto więc zapoznać się z ofertą na stronie internetowej.

Adres: 03-966 Warszawa

Telefon: 535 940 301

Poczta: robertstaniewicz@wp.pl

WWW: https://madebystaniewicz.eu/

Więcej Informacji»
U.B.M-Meble Medyczne
March 152020

U.B.M-Meble Medyczne zajmuje się produkcją certyfikowanych mebli przeznaczonych dla placówek lekarskich. U.B.M. – Meble Medyczne od ponad 20 lat tworzy produkty spełniające najwyższe standardy pod względem jakości, ale również ergonomii i wzornictwa. Zespół U.B.M-Meble Medyczne ma świadomość dużego wpływu jaki produkty firmy mają na zdrowie, samopoczucie oraz komfort pracy korzystających z nich osób, dlatego dba o to, by produkowane wyposażenie szpitali spełniało wszelkie standardy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy U.B.M-Meble Medyczne.

 

Adres:

ul. Kresowa 5, 46-100 Namysłów

Telefon:

77 412 70 78

Poczta:

biuro@meble-medyczne.pl

WWW: https://www.meble-medyczne.pl/

Więcej Informacji»
X-Reh
February 122020

X-Reh zajmuje się sprzedażą sprzętu rehabilitacyjnego oraz specjalistycznego wyposażenia medycznego. Sklep stacjonarny mieści się w Krakowie, przy ul. Kościuszki 53, firma prowadzi także sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego. Wszystkie wyroby medyczne oferowane przez X-REH posiadają ważne certyfikaty, deklaracje zgodności oraz objęte są gwarancją. Firma posiada w ofercie szeroką gamę wyposażenia, zarówno do profesjonalnego użytku, jak i do opieki w warunkach domowych, między innymi stoły i łóżka rehabilitacyjne czy materace przeciwodleżynowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

 

Adres:

ul. Kościuszki 53, 30-114 Kraków

Telefon:

48 12 311 07 36

Poczta:

biuro@x-reh.pl

NIP:

6492303671

WWW: https://www.x-reh.pl

Więcej Informacji»
TFX PHARMA
January 152020

TFX PHARMA jest przedsiębiorstwem działającym w sektorze farmaceutycznym, którego działalność skierowana jest na dostarczanie na rynek preparatów leczniczych wykorzystywanych w tymoterapii. Jest to metoda stosowana do wzmocnienia zdolności obronno-immunologicznych organizmu za pomocą środków z wyciągiem z grasicy. TFX PHARMA skupia się również na propagowaniu  tymoterapii wśród pacjentów i specjalistów. Firma jest podmiotem odpowiedzialnym leku TFX, a wieloletnie doświadczenie umożliwiło powstanie suplementu diety Thymus Factor, który wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Jego działanie opiera się na wspomaganiu procesów zachodzących w organizmie, przyczyniających się do utrzymywania stanu równowagi w systemie immunologicznym.

Adres:  ul. Muchoborska 6,  54-424  Wrocław

Poczta: biuro@tfxpharma.pl

NIP:  8943131234 

WWW: https://tfxpharma.pl/

Więcej Informacji»

Jeżeli szukasz rzetelnych porad dermatologicznych na terenie Poznania dla dorosłych oraz dzieci to warto abyś zajarzał na stronę internetową Centrum Medycznego Zwierzyniecka. Nowoczesne centrum medyczne z Poznania oferuje szereg kompleksowych usług medycznych w tym konsultacje z doświadczonym lekarzem dermatologii, który pomoże w rozwiązaniu  problemów skórnych bez względy czy pojawiły się niedawno lub może doskwierają Ci już od dłuższego czasu.

Informacje na temat firmy

Adres: ul. Zwierzyniecka 30/28, 60-814 Poznań

Telefon kontaktowy: 602 133 503

Strona internetowahttps://cmzwierzyniecka.pl/

Więcej Informacji»

W Klinice dla Zwierząt zaszczepisz swojego czworonożnego przyjaciela. Klinika posiada własne laboratorium, które umożliwia przeprowadzenie dodatkowych badań czworonoga. Leczony są również zwierzęta cierpiąca na choroby zakaźne. Klinika zajmuje się też leczeniem pourazowym, leczeniem stawów, a także kości i kręgosłupa. Kolejnym obszarem, którym zajmuje się Klinika jest zwierzęca chirurgia plastyczna. Aby zapoznać się ze wszystkimi oferowanymi przez Klinikę usługami, zapraszamy na jej stronę internetową.

 

Informacje na temat firmy

Adres: 93-208 Łódź ul. Dąbrowskiego 60

Telefon kontaktowy42 640 04 40

Pocztakontakt@klinikabernard.pl

Strona internetowahttp://klinikabernard.pl/page/

Więcej Informacji»
Balispa
December 192019

Balispa to wyjątkowe spa połączone z gabinetem masażu na terenie Gdańska, oferujące szeroki wachlarz profesjonalnych usług w atrakcyjnych cenach. Doświadczeni masażyści oferują wyjątkowy masaż balijski, masaże z aromaterapią, masaże relaksacyjne i wiele innych. Dodatkowo w ofercie firmy znajdziemy atrakcyjne pakiety Spa w skład których wchodzą zabiegi z zakresu aromaterapii, peelingu, zabiegi na twarz oraz wyjątkowe kąpiele w płatkach kwiatów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy.

 

Adres: ul. Szeroka 42/43, 80-835, Gdańsk

E-mail: salongdansk@balispa.pl

Telefon: +48 517 088 808

WWW: http://www.balispa.pl/

Więcej Informacji»
Tifarm
December 102019

Dbanie o swoje ciało staje się coraz bardziej powszechne, a społeczeństwo coraz chętniej sięga po suplementy diety celem uzupełniania niedoborów witaminowych, dla lepszego samopoczucia, czy poprawy własnego zdrowia. Dla najbardziej wymagających, z pomocą przychodzi Tifarm – najlepszy producent suplementów diety. Dbałość o używane surowce farmaceutyczne sprawia, że produkcja kontraktowa suplementów staje się coraz to powszechniejsza, a marka Tifarm zdobywa lojalność klientów. Elastyczność zamówień dla kapsułkowania suplementów w zakresie ilości, pozwala na spełnienie oczekiwań każdego rodzaju kontrahenta. Popularnością cieszą się również odżywki dla sportowców, które sprawdzą się nawet w przypadku najbardziej wygórowanych wymagań.

 

Adres: ul. Jaworowa 24 42-603 Tarnowskie Góry

Telefon: 609 715 758

Poczta: sekretariat@tifarm.pl

NIP: 6452396376

WWW: http://tifarm.pl/

Więcej Informacji»
Manufaktura wzroku
October 92019

Bolą Cię oczy? Masz problemy ze wzrokiem, z ostrością widzenia? Powinieneś zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy Manufaktura wzroku w którym przeprowadzisz wszystkie niezbędne badania pod okiem doświadczonych optyków oraz okulistów. Kompleksowe usługi zakładają wykonanie badań, analizę i stwierdzenie potencjalnych wad oraz dobranie odpowiednich soczewek lub okularów, które możesz kupić w siedzibie firmy znajdującej się w Szczecinie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy.

 

Adres: ul. Monte Cassino 40, 70-464 Szczecin

Telefon: 575 494 942

Poczta: manufaktura.wzroku@gmail.com

WWWhttp://manufakturawzroku.pl/

Więcej Informacji»
Ośrodek Przebudzenie
October 72019

Ośrodek Przebudzenie to doskonałe miejsce dla osób, które pragną zerwać z nałogiem i chcą całkowicie odmienić swoje dotychczasowe życie. Osobom chorym potrzebny jest profesjonalny odwyk alkoholowy, dokładnie odtrucie alkoholowe (detoks) oraz fachowe wsparcie, które polega na okazaniu zrozumienia oraz szacunku.

Więcej Informacji»

Anna Rekel jest psychologiem i psychoterapeutą, która posiada bogate doświadczenie zarówno w pracy z dorosłymi, jak i z dziećmi. Specjalizuje się m.in. w rozwiązywaniu problemów z zakresu kryzysów emocjonalnych, depresji, nadmiernego stresu, problemów z samooceną, zaburzeń w odżywianiu czy też problemów z utrzymaniem odpowiedniej motywacji.

Więcej Informacji»
MedLOOK
August 222019

MedLOOK to salon optyczny oferujący diagnostykę wad wzroku i dobór okularów, a także soczewek kontaktowych. Badanie wzroku w MedLOOK wykonywane jest przez optometrystę, czyli specjalistę od diagnozy i korekcji wad wzroku. Salon optyczny wyposażony został w wysokiej jakości sprzęt, który pomaga optometryście bardzo dokładnie ustalić wadę wzroku i sposób jej korekcji. Jednocześnie klienci mogą w salonie zakupić okulary, w których doborze pomoże doradca okularowy. Stylista zadba o to, aby kształt i kolor okularów był idealnie dopasowany do kształtu Twojej twarzy, a także długości i koloru włosów oraz koloru oczu.

Adres: ul. Kopernika 23A, 69-100 Słubice

Telefon: 500 070 607

Poczta: kontakt@medlook.pl

WWWmedlook.pl

Więcej Informacji»

Policealne Studium Techniki Dentystycznej to jedyna szkoła kształcąca Techników Dentystycznych w całym Lubuskiem.

Posiada ona status szkoły publicznej, realizując podstawy programowe w zawodzie technik dentystyczny nr  321402. Zgodnie  z  Rozporządzeniem  Ministra  Edukacji Narodowej z  dnia 07.02.2012,  (Dz. U. nr 34, poz., 184)

Więcej Informacji»
Xmil
August 12019

W bogatym asortymencie firmy Xmil znajdziemy szeroki katalog najwyższej jakości suplementów diety, ziół, odżywek oraz olejów, w tym: kwasów omega, priobiotyki, witaminy oraz minerały, enzymy trawienne, suplementy oraz starannie wyselekcjonowane mieszanki ziół pozwalające na oczyszczanie organizmu z toksyn oraz wspomagające odchudzanie i nie tylko. Wszystkie produkty pochodzą z produkcji renomowanych producentów co jest gwarancją jakości oraz bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej sklepu.

Adres: ul. Jaworowa 24, 42-603 Tarnowskie Góry

Telefon: 603 110 082

Email: handel@xmil.pl

WWW: https://xmil.pl/

Więcej Informacji»

Gabinet psychoterapii Katarzyny Pieńko Jamuły to miejsce, w którym osoby z różnymi życiowymi trudnościami uzyskują wsparcie i skuteczną pomoc w walce z przeciwnościami. Katarzyna Pieńko Jamuła jest certyfikowanym psychoterapeutą i psychologiem. Od 2002 roku prowadzi praktykę psychoterapeutyczną. Obecnie proponuje psychoterapię dla osób dorosłych. W gabinecie uzyskać pomoc mogą m.in. osoby cierpiące z powodu depresji czy nerwicy. Psychoterapia jest procesem, na który składają się regularne spotkania z psychoterapeutą, który dzięki swojej wiedzy potrafi pomóc stopniowo pozbywać się dolegliwości natury psychicznej.

Adres: ul. Kazimierza Wielkiego 15/8, 50-077 Wrocław

Telefon: 602 887 708

NIP: 6921806824

WWWpsycholog-katarzyna.eu

Więcej Informacji»
Uni- Med
July 242019

Centrum Medyczno- Stomatologiczne Uni- Med posiada bogatą ofertę kompleksowych usług medycznych w skład której wchodzą: usługi z zakresu leczenia stomatologicznego w pełnym zakresie, rehabilitacji i fizykoterapii, podstawowej opieki zdrowotnej, diagnostyki medycznej w bardzo szerokim zakresie, ambulatoryjnej specjalistycznej opieki zdrowotnej i wiele innych. Centrum zostało wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, dzięki czemu otrzymujemy najwyższej jakości usługi oraz gwarancję bezpieczeństwa oraz 100% zadowolenia Klienta z wykonanych usług. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy

 

Centrum Medyczno- Stomatologiczne Uni- Med

Adres: ul. Kukułek 45, 41-200 Sosnowiec

Telefon kontaktowy : +48 517-422-112

Poczta : przychodnia@uni-med.plb

Strona internetowa: https://uni-med.pl/

Więcej Informacji»
Top Laser
July 142019

Top Laser to profesjonalny gabinet kosmetologiczny, który oferuje najwyższej jakości zabiegi upiększające oraz odmładzające. W bogatej ofercie usług znajdziemy między innymi zabiegi z zakresu: depilacji laserowej, karboksyterapi, mikrodemabrazji, wszelkiego rodzaju peelingu oraz z zakresu medycyny estetycznej. Szczególnie polecamy zabiegi Botoxu lub Azallure, które polegają na podawaniu toksyny botulinowej pozwalając tym samym na redukcje zmarszczek występujących głównie w górnej części twarzy – na czole, wokół oczu czy ust.

 

Top Laser

Adres: ul. Jana z Kolna 20, 75-204 Koszalin

Telefon kontaktowy :+48 790 257 010

Poczta : salon@top-laser.pl

Strona internetowa: http://top-laser.pl/

Więcej Informacji»
Dentalmed
June 202019

Dentalmed to centrum stomatologiczne, które kompleksowa zajmuje się leczeniem uzębienia. Dentalmed specjalizuje się przede wszystkim w chirurgii stomatologicznej. Wykonuje m.in. takie usługi jak: konsultacja chirurgiczna, ekstrakcja zęba w znieczuleniu, operacyjne usuwanie zęba, plastyka wędzidełka języka, resekcja korzenia, hemisekcja. Ponieważ zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej nie należą do przyjemnych, specjaliści w Dentalmed szczególnie mocno kładą nacisk na to, aby pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie. Przyjazna atmosfera jest tu fundamentalna.

Dental Med

Adres: ul. Hoża 27/2, 00-516 Warszawa

woj. Mazowieckie

E-mail: gabinet@dentalmed.net.pl

Telefon: 22 629 00 38

WWW: https://dentalmed.net.pl/

Więcej Informacji»

Gabinet psychoterapii Skrzydła powstał w celu pomocy wszystkim zagubionym i cierpiącym osobom, które pragną zmiany. Psychoterapia to skuteczna forma leczenia takich dolegliwości jak depresja, lęki i fobie, zaburzenia odżywiania, zaburzenia snu i innych.

Więcej Informacji»

Polski Instytut Ericksonowski prowadzi terapię osób, które doświadczają różnorodnych trudności w swoim życiu. Specjalizuje się w leczeniu m.in. depresji, lęków i fobii, nerwicy oraz zaburzeń odżywiania. Psychoterapeuci PIE każdego pacjenta traktują indywidualnie. Strategia postępowania podczas psychoterapii dostosowywana jest do specyfiki problemu, z jakim zmaga się pacjent.

W Polskim Instytucie Ericksonowskim pacjenci mogą liczyć na dyskrecję, zrozumienie i wsparcie. Ze specjalistyczną pomocą psychoterapeuty mają duże szanse na przezwyciężenie swojego problemu.

Adres: ul. Krzemienna 11, 40-513 Katowice

Telefon: 608 66 99 17

NIP: 6341939299

WWWpiekatowice.pl

Więcej Informacji»
CM Sanitas
April 302019

Centrum Medyczne Sanitas w Lublinie to prywatna placówka, w której pacjenci mogą liczyć na fachową pomoc lekarzy wielu specjalizacji. W przychodni można zarejestrować się na konsultację do lekarza rodzinnego, logopedy, urologa, gastrologa oraz wielu innych specjalistów. Oprócz tego, pacjenci mogą korzystać z pomocy lekarza medycyny sportowej. Oferta jest kierowana zarówno do osób dorosłych, jak i do dzieci.

CM Sanitas oferuje również specjalistyczne usługi dla firm. W zakres usług dla firm wchodzą między innymi badania medycyny pracy, szkolenia, rehabilitacja oraz szczepienia dla pracowników.

Placówka oferuje przeprowadzanie licznych zabiegów i operacji z różnych dziedzin medycyny. Mogą Państwo odbyć operację lub zabieg z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, urologii, ortopedii, okulistyki oraz wielu innych. W CM Sanitas, dodatkowo można wykonać badania taki jak USG, RTG, EKG oraz pełne badania diagnostyczne.

Adres: Okopowa 3, 20-022 Lublin

Telefon: 81 53 40 400

Pocztainfo@cmsanitas.pl

WWWcmsanitas.pl

Więcej Informacji»

Gabinet Stomatologiczny Podralscy to indywidualne i profesjonalne podejście do każdego pacjenta. Zajmują się oni kompleksowa pomocą w postaci diagnostyki, wybielania zębów, stomatologii zachowawczej, usuwania zębów, leczenia kanałowego, protetyki koron i mostów, scalingu i piaskowania, a także leczenia paradontozy.

Więcej Informacji»

Apropos to gabinet psychologiczny tworzony przez psychoterapeutów, którzy nastawieni są na dobro osób doświadczających różnego rodzaju problemów natury psychologicznej. Pełni empatii terapeuci oferują psychoterapię, konsultacje psychologiczne oraz badania psychologiczne.

Więcej Informacji»
Perfect Dentalclinic
April 52019

Ośrodek leczenia stomatologicznego Perfect Dentalclinic mieści się w Gdańsku i oferuje swoim pacjentom opiekę najlepszych specjalistów. Oferuje on interdyscyplinarne i kompleksowe leczenie z zakresu różnych dziedzin stomatologii na bardzo wysokim poziomie.

Więcej Informacji»
Groszki

Groszki

Groszki

March 82017

Szkoła rodzenia Groszki oferuje fachowe wsparcie w zakresie zajęć dla młodych mam i kobiet w ciąży. Jeżeli chcesz poznać najkorzystniejsze sposoby oddechu podczas porodu, podstawowe zasady pielęgnacji niemowląt oraz poznać odpowiedzi na dręczące cię pytania to zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie dają zajęcia w szkole rodzenia Groszki.  Prowadzimy nie tylko zajęcia szkoły rodzenia, ale także odpowiednio dobrane ćwiczenia dla kobiet w ciąży, które pomogą paniom zachować dobrą formę w ciąży oraz przygotują organizm do dużego wysiłku z jakim będzie się musiał zmierzyć. Oprócz ćwiczeń dla kobiet w ciąży, oferowane są również zajęcia relaksacyjne, które uczą odpowiedniego oddechu, niezbędnego podczas porodu.

Dla osób, które cenią sobie świadome rodzicielstwo polecamy skorzystanie z organizowanych w szkole kursów masażu Shantala – znanego od wieków sposobu na łagodzenie dziecięcych dolegliwości.

Adres: ul. Dobrego Pasterza 100, Kraków

Telefon: 502 610 513

Pocztagroszki@groszki.com.pl

NIP: 6751210669

WWW: http://groszki.com.pl

Więcej Informacji»
Paragona
February 142017

Paragona oferuje pomoc lekarzom, którzy marzą o rozpoczęciu kariery zawodowej za granicą.

Więcej Informacji»
KCM Clinic

KCM Clinic

KCM Clinic S.A. Jelenia Góra - Polska

February 82017

KCM Clinic to prawdopodobnie najnowocześniejsza klinika w Polsce, od 2011 roku oficjalnie otworzyła najnowszy blok operacyjny, który wyposażony został w nowoczesny sprzęt technologiczny pozwalający przeprowadzać nawet najbardziej skomplikowane operacje.

Więcej Informacji»
Optimum

Optimum

Optimum

December 202016

Firma Optimum specjalizuje się w oferowaniu wysokiej klasy sprzętu medycznego dla okulistów. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne unity okulistyczne, nowoczesne foroptery oraz niezbędne w każdej pracy okulisty rzutniki optotypów. Ułatw swoją pracę dzięki nowoczesnym sprzętom medycznym. Skorzystaj z oferty Optimum i ciesz się doskonałą jakością produktów, które zapewniają wysoką jakość działania gabinetów lekarzy okulistów.

Adres: ul. Ogrodowa 1, 97-318 Czarnocin

Telefon: +48 506 188 180

Poczta: www.autorefraktometr.eu

NIP: –

WWW: http://www.autorefraktometr.eu/

 

Więcej Informacji»

Fundacja Psychoterapii Rodzinnej zajmuje się pozyskiwaniem funduszy i ułatwianiem dostępu do tej formy pomocy. Poprzez regularne zbiórki pieniędzy fundacja ma okazje sfinansować wiele terapii dla rodzin przeżywających kłopoty w relacjach. Dzięki temu daje się rozwiązać wiele problemów z którymi boryka się wiele rodzin w Krakowie i okolicach.

Więcej Informacji»

W pracowni wykonywane są różnego rodzaju badania psychologiczne i wydawane są na ich podstawie odpowiednie zaświadczenia. Przykładowo jeśli ktoś chce dostać broń powinien dobrze zdać testy psychologiczne. Atmosfera panująca w pracowni jest bardzo swobodna a personel dba o to aby każdy klient czuł się tutaj bardzo dobrze. Duże doświadczenie pozwala na przeprowadzenie różnego typu testów wymaganych przez literę prawa.

Więcej Informacji»
Wszystkie Lokalizacje Wszystkie Oceny

Wyniki Wyszukiwania